Czy Sylwester 2021 2022 w Mediolanie się odbędzie? Czy jest odwołany? - BelSole

Czy Sylwester 2021 2022 w Mediolanie się odbędzie? Czy jest odwołany?

Wielu z nas planuje Sylwestra w Mediolanie, jednak zważywszy na obecną sytuacją – zastanawiacie się pewnie czy Sylwester w Mediolanie się odbędzie czy będzie odwołany w 2021 i 2022? Na wszystko odpowiemy

Sytuacja pandemiczna komplikuje wszystkie plany, także te związane z imprezami Sylwestrowymi w Mediolanie, jeśli chcecie uczestniczyć w Sylwestrze i Nowym Roku w Mediolanie w 2021 i 2022 to niestety póki co nie mamy potwierdzonych informacjach o oficjalnych koncertach na Piazza Duomo. Możliwe, że Mediolan nie zorganizuje nic pod swoją kuratelą. 

Bez obaw jednak, w Mediolanie zapewne spontanicznie spotka się wiele grup turystów oraz Mediolańczyków na głównych placach miasta. Dbajcie jednak o swoje bezpieczeństwo i zdrowie podczas takich imprez! Zawsze możecie udać się na jakąś małą prywatną włoską domówkę!

Sylwester w Mediolanie, czy się odbędzie czy nie, to super miasto

Warto po prostu skorzystać z klimatu Mediolanu podczas Sylwestra i przejść się po tym pięknym mieście. Idźcie na zakupy w Mediolanie lub zjedzcie pyszny włoski obiad.

Trzymamy kciuki za dobrą zabawę na imprezie Sylwestrowej w Mediolanie w 2021 i 2022, żeby się odbyła i żebyście byli bezpieczni!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz