Czy w Watykanie odbędzie się pasterka w 2021, czy jest odwołana? - BelSole

Czy w Watykanie odbędzie się pasterka w 2021, czy jest odwołana?

Pandemia potrafi skomplikować wszystkie plany, czy jednak pasterka w Watykanie się odbędzie, czy może się zastanawiacie czy będzie odwołana w 2021 roku? Czy Papież poprowadzi pasterkę w Watykanie i Rzymie? Zobaczcie.

Problemy związane z pandemią sprawiają, że nawet takie imprezy jak Sylwester w Rzymie może zostać odwołany. Wszystko staje pod znakiem zapytania, także to czy Pasterka w Watykanie w 2021 się odbędzie czy też nie. Oczywiście nigdy nie możemy być do końca pewni, czy Watykan nie odwoła pasterki.

Czy w 2021 będzie pasterka w Watykanie?

Wiadomo, że organizacja tak dużej Mszy, może stanowić problem w czasach pandemicznych – w zeszłym roku kolidowała ona z godziną policyjną o 22:00, która obowiązywała w Rzymie

Według oficjalnej strony Watykanu, nastąpiły pewne zmiany jeśli chodzi o pasterkę w Watykanie w 2021 roku. Nawiązują one do tych z 2020 roku, jednak pasterka prowadzona przez Papieża w 2021 nie będzie odwołana – zmieni się tylko jej godzina na 19:30, podobnie jak w 2020 roku.

Podsumowując, póki co: Czy Pasterka w Watykanie w 2021 się odbędzie? Tak, póki co, nikt w Watykanie ani Rzymie nie odwołał pasterki.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz