Dolomiti Skipass. Ile kilometrów? Czy warto? Cena 2020 / 2021 - BelSole

Dolomiti Skipass. Ile kilometrów? Czy warto? Cena 2020 / 2021

Osoby jadące na narty i snowboard do Włoch najczęściej wybierają jeden z najpopularniejszych regionów Dolomity. Jadąc do Włoch wiele osób decyduje się na zakup karnetu Dolomiti Superski. Jaki skipass wybrać? Czy warto kupić Dolomit Superski Skipass? Ile kosztuje Dolomiti Superski? Jaka jest jego cena 2021?

Dolomit Superski to jeden z najlepszych i najpopularniejszych karnetów narciarskich. Wykupienie skipassa Dolomiti Superski pozwala na jazdę po 1200 kilometrach stoków w 12 różnych ośrodkach narciarskich regionu.

Dolomiti Superski to nie jeden karnet, a różne typy karnetów dostosowane do różnych potrzeb. Który wybrać? Tego Wam nie podpowiemy bo zależy to od indywidualnych preferencji ale możemy sprawdzić ceny podstawowych najpopularniejszych passów.


Ile kosztuje Dolomiti Superski – ceny

Osoby często jeżdżące do Włoch wybierają karnet na cały sezon. Cena w przedsprzedaży do Wigilii to 850 EUR, po Wigilii 910 EUR. Karnet na cały sezon tylko w jednym regionie to 140 EUR. Istnieje wiele innych rodzajów biletów sezonowych ale to nie miejsce na nie.

Dzienny skipass to w sezonie wysokim koszt 64 EUR, w sezonie 58 EUR, a po sezonie 51 EUR. Są zniżki dla juniorów i dla seniorów. Wykupując więcej dni można skorzystać z dodatkowych zniżek. Im więcej dni wykupujemy tym większa zniżka. Pojedyncze karnety można kupić w cenach od 1 do 21 dni. Cena karnetu na 21 dni to odpowiednio 784, 706 i 624 EUR.

Jeśli wybieracie się na narty do Włoch i spędzacie w nich ponad 3 tygodnie to nie ma co się zastanawiać i bardziej opłaca się zakup karnetu na cały sezon.

Szczegółowe cenniki znajdziecie na stronie dolomitisuperski.com dostępnej zarówno po włosku, niemiecku jak i angielsku więc każdy da sobie z nią radę. Karnety można kupić on-line bez konieczności stania w kolejkach.


Dolomiti Superski – jak sprawdzić ile kilometrów

Ciekawym dodatkiem jest możiwość sprawdzenia ile kilometrów się przejechało. Gdy kupiliśmy karnet sprawdzić swoje wyniki można na specjalnie przygotowanej sekcji strony MyDolomiti gdzie zobaczymy ile kilometrów przejechaliśmy, zobaczymy rankingi w których możemy sprawdzić się na tle znajomych. Sekcja strony dostępna jest po zalogowaniu.

Jak się zalogować do MyDolomiti? Podając adres e-mail oraz swoje hasło.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz