Kolejna LINIA LOTNICZA ODWOŁUJE loty. Polacy też oberwali! - BelSole

Kolejna LINIA LOTNICZA ODWOŁUJE loty. Polacy też oberwali!

Kryzys związany z epidemią chińskiego wirusa zatacza coraz szersze kręgi. Fińska linia lotnicza Finnair poinformowała właśnie o wprowadzeniu kolejnych ograniczeń. Zawieszenie lotów będzie obowiązywać już od jutra, 1 kwietnia. Dokąd uda się polecieć na pokładach Finnair?

Od 1 kwietnia Finnair będzie obsługiwać tylko kilka krajowych kierunków. W Finlandii loty będą obsługiwany jedynie na lotniskach w Kuopio, Mariehamn, Oulu i w Rovaniemi. W okresie świąt Wielkanocnych (od początku do połowy kwietnia) linia latać będzie z Ivalo, Kittila i Kuusamo. Pozostałe połączenia nie będą obsługiwane.

Finnair zapewnia, że wciąż latać będzie na kilku europejskich trasach – do Amsterdamu, Brukseli, Berlina, Londynu, Frankfurtu, Monachium, Paryża, Zurychu, Sztokholmu. Linia zapowiada również, że gdy tylko wrócą loty będzie obsługiwać również połączenia do Kopenhagi, Moskwy, Oslo, Petersburga, Rygi i Talinu oraz utrzyma międzykontynentalne loty do Tokio.

Na stronach Finnair dostępny jest już dokładny kalendarz z lotami od 1 kwietnia do 30 czerwca. O późniejszych rozkładach lotów dowiemy się w późniejszym terminie.


Jakie loty odwołało Finnair?

Na pokładzie Finnair nie polecimy już na fińskie lotniska: Tampere, Turku, Turku-Kittila, Tempere-Kittila, Kemi, Kokkola, Jyvaskyla, Kajaani, Vaasa, Joensuu, Ivalo, Kittila i Kuusamo.


Wyślemy Ci informacje o powracających lotach

[do_widget id=newsletterwidget-3]

Europejskie kierunki wycofane przez Finnair to Lanzarote, Fuerteventura, Funchal, Stuttgart, Hanover, Billund, Bromma, Lyon, Malaga, Gazipasa, Antalya, Helsinki-Lissabon, Wiedeń, Hamburg, Dusseldorf, Manchaster, Dublin, Genewa, Budapeszt, Edynburg, Rejkiawik, Gothenburg, Bullund, Kopenhaga (zawieszona od 17 marca do 13 kwietnia), Petersburg, Moskwa, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Oslo, Tromaso, Bergen, Trondheim, Praga, Tallinn, Tartu, Ryga, Wilno, Madryt, Barcelona, Inssbruck, Tel Aviv, Eliat, Las Palmas i Teneryfa.

Dodatkowo zawieszono również międzykontynentalne połączenia z Punta Cana, Phuket, Krabi, Bangkokiem, Singapurem, Dubajem, Sapporo, Nagoya, Osaką, Hongkongiem, Nowym Jorkiem, Miami, Los Angeles, Chicago, Deli, Ho Chi Minh, Pekinem (PKX i PEK), Guangzhou, Szanghajem, Nanjing, Seulem.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz