Kontakt

Ile razy zdarzyło Wam się przyjechać do nowego miasta i trafić do miejsca, które okazało się kompletnym rozczarowaniem? Często nawet mieszkańcy nie wiedzą, które kawiarnie, restauracje, muzea czy hotele w ich mieście są miejscami wartymi uwagi. I tu pojawiamy się my – entuzjaści podróży do wszystkich śródziemnomorskich krajów.

Po niewątpliwym sukcesie jakim było stworzenie serwisu Kawiarniany.pl odwiedzanego przez blisko 200 tysięcy użytkowników miesięcznie chcemy iść o krok dalej. Belsole.pl to strona będąca przewodnikiem dla turystów wyjeżdżających na dłuższe wakacje i krótkie city breaki do Portugalii, Hiszpanii, Francji czy Włoch. Przyglądamy się atrakcjom turystycznym, lokalom gastronomicznym oraz wszelkimi nietypowymi miejscami, które warto zobaczyć.

Belsole.pl to serwis turystyczno-lifestyle’owy. Miejsce wymiany poglądów, opinii i ciekawostek związanych ze południem Europy! Jeśli wiesz o czymś, o czym powinniśmy napisać daj nam znać! Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie i interesuje Cię patronat oraz pomoc przy poinformowaniu o nim turystów – również prosimy o wiadomość.

Nie prowadzimy informacji turystycznej!

Nie organizujemy wyjazdów, wieczorów kawalerskich, ani objazdówek. Nie wynajmujemy mieszkań, nie prowadzimy informacji turystycznej, nie odpowiadamy na pytania o numery taksówek, adresy sklepów, lotniska czy jakiekolwiek inne pytania na które odpowiedzi znajdują się w tekstach opublikowanych na stronie i można je znaleźć poświęcając 3 sekundy na skorzystanie z wyszukiwarki. Czas, który zmarnowalibyśmy na ponowne opisywanie omówionych już rzezcy wolimy poświćić na stworzenie nowych unikatowych treści dla naszych Czytelników.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.

Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej i dalszego trwania konwersacji. Każdy posiada prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez blog podanych danych osobowych w celu uzyskania ewentualnej odpowiedzi na wysłaną wiadomość