Reklama w serwisie Belsole.pl

Portal Belsole.pl to turystyczny przewodnik po najciekawszych regionach Włoch, Francji, Hiszpanii i Portugalii. Przewodnik po atrakcjach i miejscach które warto odwiedzić, przewodnik po specjałach lokalnych kuchni oraz wyjątkowych produktach regionalnych, których nie uświadczymy w sklepach w Polsce.

Serwis Belsole poprzedzony jest sukcesem turystyczno-lifestyle’owego serwisu Kawiarniany.pl, który może pochwalić się liczbą blisko 100 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Belsole.pl sukcesywnie staje się najlepszym serwisem dotyczącym wycieczek na południe Europy. Ze względu na coraz łatwiejszy dojazd do miast i regionów Portugalii, Hiszpanii, Włoch czy Francji to serwis z ogromnym potencjałem na przyszłość. Belsole to świetne miejsce na reklamę dla firm turystycznych, które myślą perspektywicznie. To miejsce w którym każdy czytelnik jest potencjalnym klientem linii lotniczej, hotelu, restauracji czy wypożyczalni samochodów. To miejsce dobre dla promocji konkretnych regionów i miast.

Doświadczenie w budowie serwisu Kawiarniany.pl, który w ciągu pierwszych 12 miesięcy intensywnej pracy redakcyjnej rozrósł się z 4900 do 53 tysięcy użytkowników sprawia, że na Belsole warto postawić już teraz.

Belsole.pl – formy reklamowe

Wykorzystanie blogów i serwisów internetowych w promocji turystyki pozwala na skorzystanie z wielu różnych form promocji. Poza standardową reklamą display’ową w formie różnej wielkości banerów wyświetlanych w odpowiednio wyselekcjonowanych miejscach na stronie oferujemy również inne formy współpracy. Jesteśmy w stanie przygotować poradniki i przewodniki, relacje z wydarzeń, opisy muzeów, atrakcji czy hoteli.

W autorskich tekstach możemy opisać zalety korzystania z rozwiązań lub produktów oferowanych przez reklamodawcę. Oferujemy możliwość zakupu aktywnych linków w naszych tekstach. Jesteśmy w stanie przygotować konkursy i patronaty medialne.

Nie zwlekaj – skontaktuj się już dziś!

Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.

Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej i dalszego trwania konwersacji. Każdy posiada prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.