Sylwester na Malcie 2021, zwyczaje i pogoda. Czy warto spędzić Sylwestra na Malcie? - BelSole

Sylwester na Malcie 2021, zwyczaje i pogoda. Czy warto spędzić Sylwestra na Malcie?

Gdy zbliża się koniec roku, wiele osób zastanawia się jak spędzić Sylwestra i Nowy Rok. Domówka ze znajomymi? Bal Sylwestrowy w osiedlowym domu kultury? Impreza miejska i pokaz fajerwerków? A może sylwestrowy wypad zagranicę, np. na Maltę? Dla tych ostatnich przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania takie jak „jaka jest pogoda na Malcie w Sylwestra i Nowy Rok?”, „jakie zwyczaje sylwestrowe są na Malcie?” albo „czy warto spędzić Sylwestra na Malcie?”

Jaka jest pogoda na Malcie w Sylwestra i Nowy Rok? 

W porównaniu do Polski zima na Malcie jest bardzo łagodna i słoneczna. Jednakowoż, w szczególności w grudniu, należy liczyć się również z pochmurnymi i deszczowymi dniami. Radzimy sprawdzić prognozę pogody tuż przed wyjazdem, aby odpowiednio przygotować się do spędzenia Sylwestra i Nowego Roku na Malcie.

Jakie są zwyczaje Sylwestrowe na Malcie? 

Noc z 31 grudnia na 1 stycznia to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w roku na całym Świecie. Tak samo sprawa ma się na Malcie. Obchody Sylwestra na Malcie są bardzo huczne. Najwięcej sylwestrowych i noworocznych atrakcji czeka na Was w stolicy Malty – Valletcie. Będziecie mogli tam wybierać z pośród dziesiątek imprez odbywających się w lepszych i gorszych restauracjach, pubach lub na ulicach i placach. Jeżeli macie na miejscu znajomych, to możecie spróbować wprosić się do ich domu na imprezę, na której na pewno nie zabraknie suto zastawionego stołu, alkoholu oraz… herbaty! Jeżeli natomiast lubicie zabawę w klubach, polecamy Wam wypad do miasteczka Paceville, czyli imprezowej stolicy Malty. Gwarantujemy, że przetańczycie całą noc!

Czy warto więc spędzić Sylwestra na Malcie?

Oczywiście, że warto! W czasie Sylwestra, na Malcie powinna być dużo lepsza pogoda niż w Polsce. Czeka tam na Was również masa różnego rodzaju imprez i innych atrakcji. Sylwester na Malcie, to bez wątpienia strzał w dziesiątkę!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz