Czy loty z Włoch będą odwołane w niedzielę? Strajk we Włoszech 4.06 - BelSole

Czy loty z Włoch będą odwołane w niedzielę? Strajk we Włoszech 4.06

Jeśli zastanawiacie się czy loty z Włoch będą odwołane w najbliższą niedzielę w związku ze strajkiem we Włoszech kontrolerów ruchu lotniczego i obsługi lotniskowej, mamy parę informacji w związku ze lotami do Włoch w niedzielę. Czy loty się odbędą? Czy będą przełożone? Zobaczcie sytuacje i jak wygląda strajk we Włoszech.

Strajk we Wloszech 04.06

Jak poinformowała włoska agencja ruchu lotniczego w najbliższą niedzielę włosi planują strajk na lotniskach w celu wywalczenia wyższych pensji kontrolerów i obsługi naziemnej na lotniskach we Włoszech. Czy jednak loty z Włoch będą odwołane? Czy loty z Rzymu, Mediolanu czy Bari się odbędą?

Poki co żadna z lini nie zapowiedziała odwołania lotów z Włoch w najbliższą niedzielę 4.06. Musicie mieć jednak się na baczności, ponieważ zapewne połączenia będą mocno opóźnione, co może zaskutkować odwolanymi lotami. Najcięższa sytuacja będzie na największych lotniskach we Wloszech. Czyli w Rzymie i Mediolanie. 

Agencja informuje także, że loty w godzinach 7 do 10 oraz 18 do 21 powinny odbyć się bez problemów, trudno nam uwierzyć zwłaszcza w tą drugą część.

Czy loty z Bergamo będą odwołane?

Poki co nic na to nie wskazuje by loty z Bergamo miały być odwołane

Czy loty z Rzymu będą odwołane?

Też nie ma takich informacji, zapewne będą opóźnione.

Czy loty z Mediolanu będą odwołane?

Tak samo jak w przypadku poprzednich lotnisk loty mogą być opóźnione.

Musicie więc pamiętać o opóźnieniach i potencjalnych problemach jakie mogą wystąpić podczas waszej podróży. Poki co jeśli zadajcie sobie pytania Czy loty z Włoch będą odwołane nie ma takich planow wśród przewodników.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz