Trzesienie ziemi Włochy 2023, Florencja, Piza i Mediolan. Czy jest bezpiecznie? - BelSole

Trzesienie ziemi Włochy 2023, Florencja, Piza i Mediolan. Czy jest bezpiecznie?

Dzis rano ziemia zatrzęsła się we Włoszech. Trzęsienie ziemi w okolicach Florencji w Toskanii miało siłę 5,1. Nie ma informacji o ofiarach.

Czy trzesienie ziemi było także  w takich miastach jak Bolonia, Mediolan, Rimini, Piza czy Perugia? Czy jest bezpiecznie?

Florencja odczuła nad ranem trzesienie ziemi o sile 5,1, nie ma informacji o zniszczeniach ani ofiarach.

Trzesienie ziemi Toskania 2023

Trzesienie ziemi we Włoszech w 2023 roku było odczuwalne w Prato i Florencji w Toskanii. Nie ma informacji o tym by w innych miastach taki jak Mediolan, Bolonia, Rimini czy Perugia trzęsienie ziemi miało jakiś wpływ na funkcjonowanie miast. Sami byliśmy w czasie trzęsienia ziemi w Perugii, życie tutaj toczy się normalnie.

Burmistrz Miasta Marradi uspokaja, że pomimo zaniepokojeń na ulicach, nie ma powodów do obaw. Nie ma zniszczeń ani rannych według aktualnych informacji o trzęsieniu ziemi we Włoszech i Toskanii w 2023 roku. Jest raczej bezpiecznie i spokojnie.

Trzesienie ziemi Mediolan 2023

Czy w Mediolanie było trzęsienie ziemi? Trzesienie ziemi we Włoszech nie było odczuwalne w Mediolanie

Trzesienie ziemi Florencja 2023

Czy we Florencji było trzęsienie ziemi? Trzesienie ziemi było lekko odczuwalne we Florencji jednak jest raczej bezpiecznie.

Trzesienie ziemi Perugia 2023

Czy w Perugi było trzesienie ziemi? W Perugii jest bezpiecznie i spokojnie, byliśmy tego naocznymi świadkami.

Trzesienie ziemi Bolonia 2023

Czy w Boloni było trzesienie ziemi? Trziesienie ziemi było odczuwalne raczej w Toskanii, nie w Bolonii.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz