Wypożyczalnia samochodów i wynajem w Tiranie? Bez karty i depozytu! Tego NIE RÓBCIE! - BelSole

Wypożyczalnia samochodów i wynajem w Tiranie? Bez karty i depozytu! Tego NIE RÓBCIE!

Tirana to największe miasto Albanii i zapewne jesteście zainteresowani jak i gdzie wypożyczyć samochód w Tiranie. Opowiemy Wam ile kosztuje wynajem samochodu w Tiranie oraz gdzie jest najlepsza wypożyczalnia samochodów w Tiranie. Byliśmy i sprawdziliśmy na miejscu! Zapraszamy!

 

Wypożyczalnia Samochodów w Tiranie

 

Wypożyczalni w Tiranie jest całkiem sporo i zapewne ciężko wybrać tą najlepszą i najpewniejszą. Często słyszy się o tym jak wypożyczalnie oszukują swoich klientów, pobierają kosmiczne depozyty czy mają ukryte kruczki prawne. Będąc w Albanii mieliśmy wrażenie, że jednak warto wiedzieć wcześniej gdzie wypożyczyć samochód oraz, że warto znać sztuczki wynajmujących. Czytając nasze teksty, pewnie już wiecie, że nie jesteśmy fanami dużych sieci oraz ogromnych firm wypożyczających samochody – parę razy wpadliśmy w pułapkę niedoświadczonych turystów – czego chcemy Wam zaoszczędzić. 

 

Wypożyczalnia Samochodów w Tiranie bez depozytu

 

Gdzie wypożyczyć samochód w Tiranie bez depozytu? Po pierwsze, depozyt ma zabezpieczyć wypożyczalnie przed nieuczciwymi klientami – jednak w naszej historii podróżowania po świecie, ani razu się w sumie nie przydał. Jest jednak pewnym utrudnieniem, po pierwsze musicie mieć pieniądze na karcie lub sporo gotówki przy sobie – czego nie polecamy. Co więc zrobić? Polecamy wejść na przykład na jedną z porównywarek wypożyczalni samochodów jak na przykład Localrent, tutaj znajdziecie opcję bez depozytu:

wypożyczalnia samochodów w Tiranie bez depozytu
Wypożyczalnia samochodów w Tiranie bez depozytu

 Wystarczy, że wybierzecie powyższą opcję i będziecie mogli znaleźć tylko samochodu z opcją wypożyczenia bez depozytu.

 

 

Wynajem samochodu w Tiranie cena

 

Wypożyczenie samochodu w Tiranie może być korzystną opcją dla podróżujących po Albanii. Dostępne są różne modele samochodów w różnych przedziałach cenowych. Na przykład, Chevrolet Matiz, dostępny za 46 EUR za dwa dni (lub 23 EUR za dzień), to ekonomiczny wybór dla tych, którzy szukają niewielkiego i oszczędnego pojazdu. Jeśli preferujesz większy samochód, Renault Laguna, Opel Meriva, Mercedes-Benz B200, Opel Astra, Renault Scenic, Chevrolet Epica, VW Passat i Lancia Phedrasą w przedziale cenowym od 50 EUR do 90 EUR za dwa dni(lub 25 EUR do 45 EUR za dzień.

Przykładowe ceny za wynajem samochodu w Tiranie:

Samochód Cena za dzień
Chevrolet Matiz 23 EUR
Opel Meriva 25 EUR
VW Passat 35 EUR
Hyundai i20 55 EUR
Ford Transit 130 EUR

Więcej cen znajdziecie na stronie porównywarki samochodów do wynajmu w Tiranie.

 

Wypożyczenie samochodu w Tiranie, czego nie robić?

 

Wypożyczając samochód w Albanii, pamiętaj o następujących kwestiach:

  1. Sprawdź i porównaj ceny i warunki wynajmu różnych firm, aby wybrać najlepszą ofertę.
  2. Upewnij się, że masz ważne prawo jazdy, międzynarodowe lub europejskie, oraz wymagane dokumenty, takie jak paszport lub dowód tożsamości.
  3. Skontroluj stan samochodu przed podpisaniem umowy wynajmu i zanotuj wszelkie istniejące uszkodzenia, aby uniknąć nieporozumień po zwrocie pojazdu.
  4. Sprawdź, czy samochód ma wystarczające ubezpieczenie komunikacyjne, w tym polisę OC i AC.
  5. Zaznajom się z przepisami drogowymi w Albanii i przestrzegaj ograniczeń prędkości oraz innych zasad ruchu.
  6. Zawsze zachowuj ostrożność i unikaj podróżowania po niebezpiecznych drogach lub w rejonach, które są odradzane przez lokalne władze.
  7. Przygotuj się na odwiedzanie malowniczych, ale czasami trudnych do osiągnięcia miejsc, więc miej na uwadze swoje umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.
  8. Zwróć samochód w terminie, z pełnym zbiornikiem paliwa i bez żadnych uszkodzeń, aby uniknąć dodatkowych opłat i problemów z firmą wynajmującą.
AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz