Czy odwołano ferie zimowe 2022? Czy się odbędą? - BelSole

Czy odwołano ferie zimowe 2022? Czy się odbędą?

Dzisiejsze czasy i sytuacja jest tak niepewna, że do końca nie mamy pewności czy ferie zimowe 2022 się odbędą lub czy są odwołane. Przygotowaliśmy aktualną informację na temat tego czy będzie można jechać na ferie zimowe 2022

Czy ferii 2022 nie będzie?! Rząd na bieżąco informuje na temat sytuacji pandemicznej oraz tego czy ferie 2022 są odwołane, póki co 8 września minister edukacji Przemysław Czarnek przedstawił daty początku i zakończenia Ferii 2022. Polecamy przeczytać ten artykuł by znaleźć swoje województwo i daty ferii zimowych 2022. Nie powiedziano jednak, że ferie będą na pewno odwołane – aktualnie sytuacja wygląda tak, że ferie 2022 mają się odbyć w podanych powyżej datach.

Jeśli jednak macie informacje, że ferie 2022 mają się nie odbyć i będą odwołane, piszcie koniecznie na adres redakcji – monitorujemy sytuację i na bieżąco sprawdzamy informacje o odwoływaniu ferii 2022 przez rząd.

Jeśli nie chcecie żyć w niepewności czy ferie 2022 się odbędą, polecamy pomyśleć o wypadach weekendowych na narty w Alpy – zobaczcie kiedy zaczyna się sezon w Alpach oraz jakie są ceny skipassów na weekend:

W Austrii: Zell Am See, Hintertux, Zillertal

We Włoszech: Val Di Fiemme, Val di Sole, Livigno

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz