Czy we Florencji jest Primark? Primark we Florencji - BelSole

Czy we Florencji jest Primark? Primark we Florencji

Przepiękna katedra Santa Maria del Fiore czy muzeum renesansu w Galerii Uffizi to nie jedyne atrakcje we Florencji. Niektórzy wybierają się na wczasy również po zakupy. Jeśli zastanawiacie się gdzie robić zakupy i czy we Florencji jest Primark spieszymy z odpowiedzią. Sprawdzimy czy jest!

Primark to popularna sieciówka założona w Dublinie w 1969 roku. Przez lata sieć rozrosła się i obecnie rozprzestrzeniła się po krajach całej Europy. Jak czytamy na Kawiarniany.pl Primark znajdziemy na przykład w Amsterdamie. Czy we Włoszech również zrobimy zakupy w odzieżowym dyskoncie?

Irlandzka sieć jest obecna na włoskim rynku już od kwietnia 2016 roku. Wtedy otwarto pierwszy sklep we Włoszech. W ciągu kilku lat sieć we Włoszech doczekała się kilku kolejnych sklepów. We Florencji jest Primark. Gdzie jest Primark we Florencji pytacie? Odpowiadamy.

Primark jest we Florencji pod adresem Via San Quirico 164, 50013 Campi Bisenzio FI. Centrum handlowe w którym znajduje się Primark jest oddalone o około 22 kilometry od centrum Florencji i trzeba tu podjechać. Samochodem to w granicach 30 minut jazdy.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz