Czy w Weronie jest Primark? Primark w Weronie - BelSole

Czy w Weronie jest Primark? Primark w Weronie

Po zwiedzaniu miasta Romea i Julii i zobaczeniu największych atrakcji w Weronie warto czasem zająć się innymi aktywnościami. Jeśli zastanawiacie się gdzie robić zakupy podczas urlopu i czy we Weronie jest Primark spieszymy z odpowiedzią. Sprawdzimy czy jest i gdzie jest!

Irlandzka sieć dyskontów odzieżowych od lat na dobre rozgościła się w świadomości kupujących na całym świecie. Primark jest w wielu krajach, a od 2016 roku również we Włoszech. Włochy kojarzą nam się zawsze z wysokiej jakości modnymi produktami i markami bardzo luksusowymi ale okazało się, że rynek zbytu na tanie produkty z dyskontu też jest we Włoszech.

W ciągu kilku lat powstało już kilka sklepów Primar we Włoszech w tym również Primark w Weronie. Jeśli zastanawiacie się czy jest Primark w Weronie to odpowiedź na to pytanie jest twierdząca.

Primark w Weronie znajduje się w centrum handlowym Adigeo przy Viale delle Nazioni 1 w Weronie. Centrum handlowe w którym jest Primar w Weronie czynne jest w dni powszednie od 9 do 20:00.

W przeciwieństwie do Primarka we Florencji ten w Weronie nie znajduje się aż tak daleko od centrum. Od słynnego mostu Ponte Pietra do Primarka w Weronie jest 5,8 kilometra, około 10-15 minut jazdy samochodem.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz