Ile kosztują papierosy we Włoszech? Ceny w 2024 roku

Ile kosztują papierosy we Włoszech? Ceny w 2024 roku

Palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca. Wciąż wśród turystów jeżdżących do Włoch znajdują się jednak osoby dotknięte tym zgubnym nałogiem, które zastanawiają się ile kosztują papierosy we Włoszech. Jakie są ceny papierosów we Włoszech w 2024 roku? Ile kosztuje paczka papierosów we Włoszech? Sprawdźmy to.

Według danych z 2023 roku około 20,5% populacji Włoch to osoby palące wyroby tytoniowe. We Włoszech do espresso po papierosa sięga 25,1% mężczyzn i 16,3% kobiet. Ile włoscy palacze muszą zapłacić za papierosy?

Najtańsze paczki papierosów we Włoszech to marki takie jak Winston, Camel, Chesterfield czy West. Za tego typu papierosy przychodzi nam zapłacić w granicach od 3,80 do 5,20 EUR za paczkę.

Ile we Włoszech kosztują Marlboro? Za paczkę czerwonych Marlboro w miękkim płacimy 5,20, a za paczkę w twardym 6 EUR. Marlboro setki kosztują we Włoszech 6 EUR za paczkę.

Za papierosy Lucky Strike płacimy we Włoszech 5 EUR. Nieco droższe są Kenty za które trzeba zapłacić aż 6,40 EUR za paczkę. Heetsy we Włoszech kosztują 5,20 EUR.

Gdzie kupić papierosy we Włoszech? Ciekawostką dla osób, które wybierają się do Włoch jest to, że papierosy dostępne są nie tylko w kioskach czy sklepikach ale również w specjalnych automatach w których można dokonać zakupu zarówno papierosów popularnych producentów jak i Heetsów lub zdobywających uznanie klientów bibułek do własnoręcznego skręcania wyrobów tytoniowych i nie tylko tytoniowych.

Podsumowanie: ile kosztują papierosy we Włoszech w 2024 roku? W 2024 roku cena papierosów we Włoszech to od 4,80 do 6,20 EUR za paczkę.

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz