Ile kosztuje wycieczka z Weszło Travel? Wyjazd, opinie, ceny w 2023 - BelSole

Ile kosztuje wycieczka z Weszło Travel? Wyjazd, opinie, ceny w 2023

Przygotowaliśmy dla Was nietypową nowość jaką jest przewodnik po cenach wycieczek z Weszło Travel w 2023 roku. Dowiecie się ile kosztuje wycieczka z Weszło Travel ile mecz i jakie są ceny. Gdzie można lecieć z Weszło Travel? Zobaczcie!

 

Ile kosztuje wycieczka z Weszło Travel

 

Jeśli zastanawialiście się jaka jest cena wyjazdów z Weszło Travel i czy warto lecieć, mamy dla Was przykładowe ceny wycieczek i meczów z Weszło Travel oto przykładowe ceny i co się w nich zawiera:

  • Mecz Tottenham – Manchester United w Londynie, lot, hotel 3*, bez wyżywienia, 2 dni to koszt za osobę od 3400 PLN 
  • Mecz Chelsea – Real Madryt w Londynie, lot z Berlina, hotel 3*, 2 dni, bez wyżywienia to koszt od 3 900 PLN za osobę 
  • Mecz  FC Barcelona – Real Sociedad w Barcelonie, lot z Gdańska, 3 dni, 3* hotel, bez wyżywienia to koszt 4 250 PLN za osobę
  • Mecz FB Barcelona – Real Madryt w Barcelonie, lot z Gdańska, 3* hotel, bez wyżywienia za 2 dni to koszt 5 050 PLN za osobę. Za dodatkowe śniadania i klasę hotelu (do 4*) należy dopłacić i wyjazd wtedy kosztuje 6 900 PLN

Zobaczcie wszystkie ceny Weszło Travel. Tutaj też znajdziecie opinie osób, które skorzystały z wycieczek Weszło Travel.

Czy więc Weszło Travel jest drogie czy tanie? Jak widzicie, ceny zaczynają się od około 3 400 PLN do około 7 500 PLN za osobę. Opinie są zapewne podzielone, jednak są powody dla których taki wyjazd na mecz z Weszło Travel to też fajna zabawa.

 

Czy Weszło Travel jest drogie, czy warto?

 

Czy więc wyjazdy z Weszło Travel są drogie? To zależy czy cenicie sobie sportowe wyjazdy, poniżej znajdziecie przykładowe powody czy warto lecieć z Weszło Travel na mecz.

Po pierwsze, wizyta na meczu to doskonała okazja do zobaczenia w akcji najlepszych zawodników i drużyn. Możesz poczuć prawdziwe emocje, które towarzyszą spotkaniom sportowym, a także zobaczyć, jak działa zespół i jak wykorzystuje swoje umiejętności.

Po drugie, wyjazd na mecz to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i nawiązanie nowych znajomości. Sport jest powszechnym zainteresowaniem, a uczestniczenie w wydarzeniach sportowych to doskonała okazja do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Po trzecie, wizyta na meczu to także okazja do zwiedzenia nowego miasta lub kraju. Wiele osób korzysta z okazji wyjazdu na mecz, aby zwiedzić okolicę, poznać kulturę i tradycje lokalnych społeczności oraz spróbować regionalnych potraw.

Wreszcie, wyjazd na mecz to także doskonała okazja do relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków. Możesz po prostu cieszyć się atmosferą meczu, zrelaksować się i zregenerować siły. Do tego możecie zobaczyć Lewego na żywo 😉

 

Gdzie lecieć z Weszło Travel?

 

Najpopularniejszymi destynacjami Weszło Travel jest Londyn, Barcelona, Liverpool. Wyjazdy mają od 2 do 3 dni, hotele są w opcji od 3 do 4 gwiazdek, bez lub ze śniadaniami. Wyloty Weszło Travel są zazwyczaj z Warszawy, Gdańska lub Berlina.

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz