Ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka? Ile trwa lot z Polski na Cape Verde? - BelSole

Ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka? Ile trwa lot z Polski na Cape Verde?

Wyspy Zielonego Przylądka są coraz częściej wybieranym kierunkiem egzotycznych wakacji. Rajskie plaże tego kraju kuszą swoim urokiem wielu turystów, również z naszego kraju. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka. Czy z Polski odbywają się bezpośrednie loty na Wyspy Zielonego Przylądka? Dowiesz się tego z artykułu. Po lekturze nie będziesz miał już wątpliwości co do tego, ile trwa lot na Wyspy Zielonego Przylądka. 

Ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka? Rejsy czarterowe 

Rozważając to, ile trwa lot na Wyspy Zielonego Przylądka, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jedną rzecz. Jeżeli planujesz podróż na własną rękę bez pomocy profesjonalnego biura podróży, powinieneś wiedzieć, że w tym momencie żaden przewoźnik nie oferuje bezpośrednich lotów na Wyspy Zielonego Przylądka. Wyjątkiem są tylko loty czarterowe, które odbywają się w ramach wycieczek organizowanych przez największe biura podróży. 

Zatem, ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka lotem czarterowym. Odległość między oboma krajami to prawie 5,5 tysiąca kilometrów, a większość bezpośrednich połączeń realizowana jest w czasie około 7 godzin. Nieco inaczej wygląda to w sytuacji, gdy organizujesz wyjazd samodzielnie. 

 

Ile leci się na Wyspy Zielonego Przylądka z przesiadkami? 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko sprawdzić, ile trwa lot na Wyspy Zielonego Przylądka z przesiadkami. Tutaj rozbieżność jest bardzo duża – należy pamiętać, że w zależności od terminu lotu można znaleźć różne połączenia. Przykładowo, jednym z najszybszych połączeń między Polską a Wyspami Zielonego Przylądka jest lot z Warszawy z przesiadką w Genewie trwający około 9 godzin. Inną alternatywą jest przesiadka w Lizbonie – w tym wypadku lot potrwa około 8-9 godzin. W wielu innych wypadkach podróż może potrwać kilkanaście godzin – loty z Krakowa, Wrocławia czy Katowic w zależności od miejsca przesiadki, trwają zazwyczaj powyżej 12 godzin.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz