Ile leci się na Malediwy? Ile trwa lot Polska Malediwy? - BelSole

Ile leci się na Malediwy? Ile trwa lot Polska Malediwy?

Malediwy są miejscem, które powszechnie uważa się za jeden z wakacyjnych rajów. Ten odległy zakątek świata przyciąga turystów tropikalnym klimatem i unikatowymi krajobrazami. Z tego powodu wielu turystów zastanawia się, ile leci się na Malediwy. Sprawdzimy to w naszym materiale. Dowiesz się z niego również, czy w Polsce organizowane są bezpośrednie loty na Malediwy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Czy w Polsce są bezpośrednie loty na Malediwy? 

Istotną rolę w kontekście tego, ile leci się na Malediwy odgrywa fakt, że żaden przewoźnik w Polsce nie organizuje bezpośredniego połączenia między tymi dwoma punktami. Jeżeli więc zależy Ci na jak najkrótszej podróży między tymi punktami, powinieneś rozważyć lot czarterowy organizowany przez jedno z biur podróży. Większość tego typu połączeń odbywa się z Warszawy. W takim wypadku odpowiedź na pytanie o to, ile trwa lot na Malediwy, zazwyczaj zaczyna się od 10 godzin. Warto jednak pamiętać, że jest to nie tylko najszybszy, ale również najdroższy rodzaj podróży, dlatego jeśli zależy Ci na oszczędnościach, powinieneś poszukać innego rozwiązania. Niestety, będzie się to wiązało z koniecznością dłuższej podróży. 

 

Ile trwa lot z Polski na Malediwy z przesiadką? 

Jeżeli zastanawiasz się, ile leci się na Malediwy, w przypadku podróży organizowanej na własną rękę, to powinieneś wiedzieć, że czas może być bardzo zróżnicowany i wynosić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu godzin. Istotną rolę odgrywa tutaj linia lotnicza organizująca lot, a także miejsce, w którym odbywa się przesiadka. Przykładowo, jedne z najszybszych połączeń między Warszawą a Malediwami organizuje Qatar Airways, a czas lotu wynosi nieco ponad 11 godzin. Podobnie wygląda sprawa w przypadku innych polskich portów lotniczych. To, ile trwa lot z Polski na Malediwy w przypadku popularnych lotnisk, takich jak Kraków, Katowice czy Wrocław to przedział zazwyczaj zamykający się w zakresie 12-14 godzin w jedną stronę. Istnieją jednak znacznie dłuższe połączenia – przeszukując serwisy zajmujące się wyszukiwaniem połączeń lotniczych, można znaleźć opcje zawierające nawet od 2 do 4 przesiadek. W takim wypadku podróż może wynosić od dwudziestu kilku godzin do nawet pełnych dwóch dni. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz