Kiedy Hiszpania wpuszcza turystów? Kiedy bez ograniczeń? Już wiemy! - BelSole

Kiedy Hiszpania wpuszcza turystów? Kiedy bez ograniczeń? Już wiemy!

Wiele osób z utęsknieniem czeka na bezproblemową możliwość wjazdu i wypoczywania w Hiszpanii bez żadnych ograniczeń. Wiemy już kiedy Hiszpania będzie normalnie wpuszczać turystów. Kiedy będzie można jechać do Hiszpanii? Od kiedy wraca ruch turystyczny?

Hiszpańskie władze wymagają od podróżnych podania negatywnych testów wykonanych na nie więcej niż 72 godziny przed podróżą. Tego typu ograniczenie ma zdecydowanie zły wpływ na turystykę. Nie każdy chce wydawać na test, a same testy bywają loterią.

Wiemy już kiedy będzie można pojechać do Hiszpanii bez testów. Hiszpańskie Turespana zapowiada start nowej kampanii promującej turystkę w kraju pod nazwą „Bezpieczna podróż”, która ma ściągnąć turystów z powrotem do kraju, a zwłaszcza na Baleary. Kampania ma kosztować aż 2 mln euro.

Przedstawiciele Balearów zakładają, że turyści będą mogli przyjeżdżać do kraju już od końca marca 2021 roku czyli za około 4 miesiące. Wtedy Hiszpanie chcą otwierać hotele i znosić nakładane na turystów ograniczenia.

Koniecznym jest jak najszybszy start przyszłorocznego sezonu turystycznego – informują przedstawiciele kraju

Hiszpańscy touroperatorzy już teraz przewidują, że sezon 2021 będzie lepszy od 2020 ale i tak o połowę gorszy niż, sezon turystyczny w 2019 roku.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz