Kielce, ferie zimowe 2024. Kiedy się zaczynają? Kiedy są? - BelSole

Kielce, ferie zimowe 2024. Kiedy się zaczynają? Kiedy są?

Kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w Kielcach? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu młodych mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Rok szkolny dopiero co się rozpoczął, a wielu uczniów z utęsknieniem oczekuje kolejnych szans na wypoczynek. Dlatego w naszym materiale przekażemy Ci najważniejsze informacje o feriach zimowych 2024 w województwie świętokrzyskim. Kiedy się zaczynają? Jakie inne województwa rozpoczynają ferie w tym samym terminie? Dowiecie się tego z lektury. Zapraszamy. 

Kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w Kielcach? 

Żeby nie przedłużać, od razu odpowiadamy na najważniejsze pytanie tego artykułu. Ferie zimowe 2024 w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim rozpoczynają się 12 lutego 2024 roku i potrwają do 25 dnia tego miesiąca. Młodzież z województwa świętokrzyskiego należą więc do ostatniej grupy uczniów, która rozpocznie ferie zimowe w Polsce. 

Jak widać, ferie zimowe 2024 w Kielcach i województwie świętokrzyskim to melodia dalekiej przyszłości – wszak rozpoczną się dopiero za 5,5 miesiąca. Wielu z Was na pewno myśli teraz o tej masie zadań domowych, sprawdzianów i kartkówek, które dzielą Was od upragnionego wypoczynku. Na pocieszenie, przypominamy, że w międzyczasie będziecie mieć kilka miesięcy do dłuższego wypoczynku, z przerwą świąteczno-noworoczną na czelę! 

Ferie zimowe w Kielcach i świętokrzyskim, najważniejsze informacje 

Skoro już wiesz, kiedy zaczynają się ferie zimowe w Kielcach w 2024 roku, możemy przejść do najważniejszych zagadnień. W tym samym terminie dwutygodniowy wypoczynek zaczynając uczniowie z następujących województw: 

 • kujawsko-pomorskiego 
 • lubuskiego 
 • małopolskiego 
 • wielkopolskiego 

Przypomnijmy, że ferie zimowe w Polsce 2024 roku rozpoczynają się 15 stycznia. Jeżeli mieszkasz w innych województwach niż te wymienione w tym artykule, to poniżej podajemy terminy ferii zimowych w Twoim regionie:

 • 15 – 28 stycznia 2024:
  województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
 • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
  województwa:  podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 29 stycznia – 11 lutego 2024:
  województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz