Opole i opolskie, kiedy zaczynają się ferie 2024? Kiedy są? - BelSole

Opole i opolskie, kiedy zaczynają się ferie 2024? Kiedy są?

Kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w województwie opolskim? To pytanie z pewnością budzi ciekawość wielu uczniów mieszkających w tym regionie. Odpowiedzi na nie znajdziecie w tym artykule. Jeżeli jesteście mieszkańcami województwa opolskiego, koniecznie zapoznajcie się naszym materiałem. Znajdziecie w nim najważniejsze informacje na temat ferii zimowych Opolu i całym województwie.. Zapraszamy do lektury. 

Kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w województwie opolskim? 

Aby nie tworzyć atmosfery niepewności, od razu odpowiadamy na najważniejsze pytanie tego materiału. Ferie zimowe 2024 w województwie opolskim rozpoczną się 15 stycznia 2024 roku i potrwają do 28 dnia tego miesiąca.  

Przed uczniami jak widać ciężki czas. Ferie zimowe 2024 w Opolu i innych miastach regionu rozpoczną się bowiem dopiero za około 4,5 miesiąca. Czas ten będzie wypełniony wieloma godzinami lekcyjnymi, masą sprawdzianów i kartkówek, a także tonami pracy dobowej. Jednak nie przejmujcie się, w tym okresie czeka na Was kilka innych okazji do nieco dłuższego odpoczynku, z przerwą świąteczno-noworoczną na czele! 

Ferie zimowe w województwie opolskim – wszystko co musisz wiedzieć

Skoro już wiesz, kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w Opolu i innych miejscowościach tego regionu, możemy przekazać inne istotne informacje związane z tym tematem. Zacznijmy od tego, że w tym samym terminie swoje ferie rozpoczną uczniowie z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Dodajmy również, że uczniowie z wyżej wymienionych województw zainaugurują sezon ferii zimowych w Polsce.  

Ferie zimowe w województwie opolskim – ten temat wyjaśniliśmy już w całości. Jeśli jesteście mieszkańcami innych województw, na pewno zastanawiacie się, kiedy przyjdzie Wasz czas odpoczynku. Odpowiedź znajdziecie poniżej: 

  • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
    województwa:  podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • 29 stycznia – 11 lutego 2024:
    województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
  • 12 – 25 lutego 2024:
    województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz