Kolejne ODWOŁANE połączenia Ryanaira. Kiedy wrócą loty? - BelSole

Kolejne ODWOŁANE połączenia Ryanaira. Kiedy wrócą loty?

Ryanair poinformował o kolejnej zmianie terminu powrotu lotów na odwołane trasy. Większość lotów będzie przywrócona w pierwszej połowie maja 2020. Jednak na niektóre loty będziemy musieli poczekać zdecydowanie dłużej. Przygotowaliśmy dla Was wyczerpującą listę wszystkich lotów z polskich lotnisk, które nie wrócą na początku maja.

Pamiętajcie, że lista ta jest listą miast, do których loty zostaną przywrócone, zgodnie z informacjami podanymi 28ego marca 2020 roku. Sytuacja na świecie wciąż jest dynamiczna, więc podane terminy mogą ulec zmianie. Większość samolotów ma powrócić na polskie niebo w pierwszy weekend maja, jednak są wyjątki. Czy to ze względu na zmianę lotów, czy planowe rozmieszczenie. Prezentujemy Wam ich listę: 

Lotnisko Kraków Balice

Kraków – Barcelona Girona 3 lipca ??

Kraków – Teneryfa – Południe 31 października ??

Kraków – Eilat 27 października ??

Kraków – Tel-Aviv 2 czerwca ??

Kraków – Amman 1 czerwca ??

Kraków – Stuttgart 2 czerwca ??

Lotnisko Katowice Pyrzowice

Katowice – Burgas 1 czerwca ??

Katowice – Alghero 2 czerwca ??

Lotnisko Gdańsk

Gdańsk – Burgas 2 czerwca ??

Gdańsk – Kalamata 3 czerwca ??

Lotnisko Poznań Ławica

Poznań – Tel-Aviv 2 czerwca ??

Lotnisko Warszawa Modlin

Warszawa Modlin – Amman 1 czerwca ??

Warszawa Modlin – Burgas 1 czerwca ??

Warszawa Modlin – Eilat 25 października ??

Warszwa Modlin – Tel-Aviv 1 czerwca ??

Lotnisko Wrocław

Wrocław – Ateny 5 czerwca ??

Wrocław – Faro 1 lipca ??

Wrocław – Korfu 4 czerwca ??

Kiedy wrócą połączenia lotnicze? Według nas nie stanie się to prędko, a jeśli wrócą – możemy spodziewać się kolejnych problemów i stopniowego włączania kolejnych państw. Pamiętajcie, że kraje są przygotowane w różny sposób na pandemię, dlatego cały ten proces pewnie będzie stopniowy – nie ma co się oszukiwać. 

Miejmy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią się uspokoi i samoloty faktycznie wystartują w podanych terminach. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami na temat połączeń lotniczych i sytuacją związaną z koronawirusem, możecie zapisać się do poniższego newslettera – wyślemy Wam aktualne informacje.

Wyślemy Ci informacje o powracających lotach

[do_widget id=newsletterwidget-3]

 

Komunikat Ryanaira związany z koronawirusem

komunikat ryanair
 
Powodzenia! zostańcie w domu! #wrocimytam
AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz