Łódź i łódzkie, kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024? Ferie zimowe w województwie łódzkim, wszystko co powinieneś wiedzieć - BelSole

Łódź i łódzkie, kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024? Ferie zimowe w województwie łódzkim, wszystko co powinieneś wiedzieć

Kiedy zaczynają się ferie zimowe w Łodzi i województwie łódzkim? To pytanie z pewnością zadają sobie uczniowie mieszkających w tym regionie. Rok szkolny dopiero się rozpoczął, a większość uczniów już z niecierpliwością oczekuje na dłuższą przerwę od nauki. Dlatego w naszym materiale sprawdzimy, w jakim terminie odbędą się ferie w województwie łódzkim. Jeśli mieszkasz w innym miejscu, nie martw się – w naszym materiale znajdziesz też informacje o terminie ferii w innych lokalizacjach. 

Ferie zimowe 2024 w Łodzi i łódzkim. Kiedy się zaczynają? 

Ferie zimowe w Łodzi to melodia dalekiej przyszłości. Na uczniów czeka wiele godzin nauki, masa kartkówek i sprawdzianów, jednak w końcu przyjdzie czas jak najbardziej zasłużonego, dwutygodniowego wypoczynku. Kiedy zaczynają się ferie zimowe w 2024 roku w województwie łódzkim. Uczniowie poczekają na nie przez niemal 5 miesięcy, bowiem ferie zimowe 2024 w Łodzi rozpoczną się dopiero pod koniec stycznia. Warto też podkreślić, że w tym samym czasie swój wypoczynek rozpocznie młodzież z województwa lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Przypomnijmy, że ferie zimowe w Polsce podzielone są na cztery periody. Uczniowie ze wskazanych wyżej województw są przedostatnią grupą, która je rozpocznie. 

W jakim terminie odbędą się ferie zimowe 2024  w Łodzi i województwie łódzkim? 

Nie pozostaje nam nic innego, niż tylko podać dokładny termin ferii zimowych 2024 w Łodzi, łódzkim i pozostałych wymienionych wcześniej województwach. Odbędą się one w dniach 29 stycznia – 11 lutego 2024 roku. 

Teraz już wiesz, kiedy zaczynają się ferie zimowe 2024 w Łodzi i łódzkim. Jeśli jesteś mieszkańcem innych województw niż te wymienione w tym artykule, to już piszemy, kiedy możesz planować swój wypoczynek. 

  • 15 – 28 stycznia 2024:
    województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
  • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
    województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • 12 – 25 lutego 2024:
    województwa:  kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz