Ryanair: 48% spadek ruchu w marcu. Będzie jeszcze gorzej? - BelSole

Ryanair: 48% spadek ruchu w marcu. Będzie jeszcze gorzej?

Ryanair to jedna z firm dzięki którym wielu biedniejszych turystów wielokrotnie mogło pozwolić sobie na loty do miejsc do których zwykle latanie było za drogie. Z tego powodu naprawdę martwią nas informacje, które przeczytać można na oficjalnej stronie taniego przewoźnika. Firma poinformowała o 48% spadku liczby pasażerów w marcu w stosunku do tego samego miesiąca w 2019 roku. Jakie są prognozy na przyszłość?

Irlandzkie linie lotnicze poinformowały, że w marcu do skutku doszły tylko 33 tysiące lotów z 64 tysięcy planowanych połączeń. W liczbie tej znajduje się również wiele lotów, które Ryanair odbył na zlecenie rządów państw Unii Europejskiej podczas których transportowano sprzęt medyczny lub przywożono obywateli państw EU z miejsc z których zawieszono loty.

Linia lotnicza zanotowała spadek z 10,5 mln pasażerów w marcu 2019 roku do zaledwie 5,5 mln pasażerów w marcu 2020. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja może stać się jeszcze bardziej dramatyczną.

Ze względu na rozprzestrzenianie się zakazów lotów i restrykcji Ryanair przewiduje utrzymanie minimalnego, jeśli jakiegokolwiek, ruchu lotniczego w kwietniu i maju – czytamy na stronach firmy.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz