Taki sobie czy może warty uwagi? Opinie o Hotel Sea View na Zakynthos - BelSole

Taki sobie czy może warty uwagi? Opinie o Hotel Sea View na Zakynthos

Zapraszamy Was na przegląd opinii o Hotelu Caretta Sea View na Zakynthos. Jakie są opinie? Co mówią goście z Polski o tym hotelu? Zobaczcie czy warto spędzić wakacje w Hotelu Caretta Sea View na Zakynthos.

 

Hotel Caretta Sea View opinie

 

Jakie są opinie o Hotelu Caretta Sea View? Opinie są podzielone i wiele osób ma problem z wcześnie zamykanym basenem czy monotonnym jedzeniem. Oto najpopularniejsze plusy i minusy Hotelu Caretta Sea View na Zakynthos:

Zalety: Czystość – codziennie sprzątane pokoje i wymieniane pościel i ręczniki. Hotel jest 16+, więc nie ma krzyków dzieci (dla niektórych może to być minus). Kelnerzy mili i kulturalni, miła pani w recepcji, blisko do wielu atrakcji i plaży, sklepik obok, miły pan barman. 

Wady: Standard według wielu jest niższy niż wykazywany 4*, monotonne jedzenie oraz wcześnie zamykany basen.

Więcej opinii o Hotelu Caretta Sea View w Kalamaki.

 

Hotel Caretta Sea View w Kalamaki

 

Caretta Sea View jest komfortowym hotelem położonym w Grecji, w regionie Zakynthos, mieście Kalamaki. Hotel ten posiada kategorię trzecią gwiazdkową i oferuje swoim gościom pobyt w dobrych warunkach.

Lokalizacja Caretta Sea View wyróżnia się tym, że znajduje się on ok. 70 m od plaży, ok. 400 m od centrum Kalamaki, ok. 400 m od przystanku autobusowego, ok. 2,5 km od miasta Laganas, ok. 4,5 km od miasta Zakynthos oraz ok. 3,5 km od lotniska.

Caretta Sea View oferuje swoim gościom szereg atrakcji, wśród których znajduje się basen odkryty oraz życie nocne. Goście hotelu mogą cieszyć się wspaniałym widokiem oraz relaksować w otoczeniu pięknych plaż.

 

Ile kosztują wakacje w Caretta Sea View?

 

Za 7 dni wakacji w Caretta Sea View na Zakynthos trzeba zapłacić od 3652 PLN.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Caretta Sea View w Kalamaki.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/zakynthos/kalamaki/caretta-sea-view-472859.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Caretta Sea View


Jako, że opinie o Hotelu są raczej podzielone, ciężko stwierdzić czy faktycznie Caretta Sea View powinien mieć cztery gwiazdki. Na pewno wielu z gości było zadowolonych pobytem i wymieniało bliskość plaży, miłą obsługę i gości tylko powyżej 16 rż.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz