Tanie loty w zasięgu ręki - gdzie ich szukać? - BelSole

Tanie loty w zasięgu ręki – gdzie ich szukać?

Podróże zagraniczne nie zawsze muszą wiązać się z dużym wydatkiem, a już na pewno nie jeśli chodzi o bilety lotnicze. Mowa tutaj zarówno o lotach na terytorium Europy, ale też dalekich wyprawach za Ocean i nie tylko. Kluczem do sukcesu jest jednak to, aby wiedzieć, gdzie znaleźć najniższe ceny na rynku. Podpowiadamy, od czego zacząć i na co zwrócić szczególną uwagę!

Tanie loty w zasięgu ręki

Świat stoi przed niemal każdym z nas otworem, szczególnie teraz, gdy do dyspozycji mamy praktycznie nieograniczone możliwości transportu lotniczego. Każdą podróż warto rozpocząć od dokładnego planu, w tym dokonania wszelkich rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, co koniec końców pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz wiele energii i czasu. W dzisiejszym tekście skupiamy się głównie na tym, jak tanio podróżować samolotem oraz w jaki sposób szukać sprawdzonych i korzystnych połączeń w dowolne miejsce.

tanie latanie

Jak tanio podróżować po świecie?

Tanie podróżowanie jest jak najbardziej realnym rozwiązaniem, ale trzeba przy tym odrobiny wiedzy na temat tego, w jakich miejscach szukać ofert lotniczych, ale też wielu innych ważnych usług. Chcąc podróżować za przysłowiowe “grosze” należy w szczególności określić swoje indywidualne potrzeby, preferencje oraz możliwości, zarówno te finansowe jak i czasowe. Ponadto, bardzo ważne jest oczywiście to, jaki kierunek wybierze, a także, w jakim konkretnie terminie. Jeśli chodzi o to ostatnie, najtańszym rozwiązaniem jest podróżowanie poza sezonem, czyli najlepiej w okresie wczesnej wiosny lub jesienią. Opłacalne okazuje się rezerwowanie biletów z nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, co w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Bardzo często poleca się także zachowanie elastyczności przy wyborze terminu oraz miejsca wylotu, ponieważ nawet w ostatniej chwili może trafić się o wiele lepsza okazja, tyle że będzie dotyczyć np. innego lotniska.

Podróże dla każdego – dokąd warto polecieć?

Nie trzeba wielkich oszczędności, aby móc wybrać się w podróż zagraniczną, w tym nie tylko na kilkudniowy wypad, ale też na dłuższy, nawet kilkutygodniowy urlop. Wśród kierunków, które od wielu już lat cieszą się uznaniem naszych rodaków właśnie ze względu na atrakcyjne ceny, królują naturalnie kraje europejskie. Na liście państw, do których latamy najczęściej, znajdziemy przede wszystkim Hiszpanię (m.in. Barcelona, Malaga, Sewilla), Włochy (Mediolan, Neapol, Rzym, Sycylia) oraz Grecja (Ateny, Saloniki). Na uwagę zasługuje też m.in. Portugalia (głównie Porto, Lizbona i wyspa Madera), Chorwacja oraz coraz częściej Albania.

tanie podróżowanie

Najtańsze oferty lotnicze – gdzie można znaleźć?

Niezależnie od tego, czy podróżujemy sami, czy z kimś, najważniejszą kwestią jest zarezerwowanie połączenia lotniczego w niskiej cenie. Tanie loty można znaleźć na stronie eSky.pl, gdzie dostępna jest baza milionów połączeń lotniczych, ale również noclegów na całym świecie. Przydatną opcją jest elastyczne wyszukiwanie (pobliskie daty i lotniska), jak i zakładki Okazje, gdzie przygotowano wiele atrakcyjnych opcji podróży w najniższych cenach. W przypadku letniego wypoczynku nie sposób pominąć zakładki Wakacje, a organizując jakikolwiek wyjazd należy zaopatrzyć się w ubezpieczenie podróżne oraz ubezpieczenie rezygnacji z podróży, które stanowią ochronę na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Wszystkie tego typu sprawy możemy załatwić na eSky.pl, w szybki, bezpieczny sposób.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz