Więcej zalet niż wad, Hotel Aladdin Beach Resort w Hurghada opinie - BelSole

Więcej zalet niż wad, Hotel Aladdin Beach Resort w Hurghada opinie

Hotel Aladdin Beach Resort w Hurghada jest jedną z najpopularniejszych destynacji w Egipcie. Wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto się tam wybrać. Aby odpowiedzieć na to, warto przyjrzeć się opiniom gości, którzy już skorzystali z usług tego resortu. Opinie na temat Aladdin Beach Resort są pozytywne – zobaczcie wady i zalety Hotelu Aladdin w Hurghadzie.

 

Hotel Aladdin Beach Resort opinie

 

Jakie są opinie o Aladdin Beach Resort? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Hurghadzie i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Plusy hotelu Aladdin Beach Resort to: czyste i przestronne pokoje, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie, bliskość plaży i dostęp do aquaparku oraz sejf w pokoju. Dodatkowo hotel jest połączony z hotelem Alibaba, dzięki czemu można skorzystać z barów i basenów. Kuchnia oferuje różnorodne dania oraz dużo owoców. Personel jest przesympatyczny, a wieczorem organizowane są atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wady hotelu Aladdin Beach Resort to: trochę niedociągnięć w obsłudze szczególnie animatorzy, brak ciągłego dostępu do jedzenia i darmowych drinków, potrzeba odnowienia łazienek.

Więcej opinii o Hotelu Aladdin Beach Resort w Hurghada.

 

Hotel Aladdin Beach Resort w Hurghada

 

Aladdin Beach Resort to czterogwiazdkowy hotel usytuowany w turystycznej stolicy Egiptu, Hurghadzie. Ośrodek jest  dobrze zlokalizowany – 17km od centrum miasta, 17km od Dahar oraz 8km od lotniska w Hurghadzie. Jest on szczególnie popularny i lubiany przez turystów, a jego motywy kultowej bajki sprawiają, że chce się tu zawsze wrócić.

Aladdin Beach Resort oferuje szeroki wybór atrakcji: basen odkryty, życie nocne, nurkowanie, fitness, sporty, animacje dla dorosłych, sporty wodne oraz tenis. Pakiet All Inclusive zapewnia zaś wypoczynek z dala od wszelkich trosk, dzięki czemu jest to wspaniały wybór na rodzinne wakacje.

 

Ile kosztują wakacje w Aladdin Beach Resort?

 

Żeby spędzić tutaj 7 dni wakacji musicie zapłacić minimum 2582 PLN – cena więc jest zachęcająca! 

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Aladdin Beach Resort w Hurghada.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/hurghada/hurghada/aladdin-beach-resort-17318.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Aladdin Beach Resort

 

Hotel Aladdin Beach Resort w Hurghada cieszy się pozytywnymi opiniami gości. Oceny wskazują, że największą zaletą tego miejsca jest bliskość morza, a także wygodne łóżka i czystość pomieszczeń. Goście są zadowoleni ze śniadań i obiadokolacji, jak i z profesjonalnej obsługi w recepcji. Wśród wad są czasami niedziałające rzeczy, jak lodówka i klimatyzacja. Ogólnie jednak opinie o Aladdin Beach Resort są bardzo pozytywne.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz