Czy do Chorwacji potrzebny jest paszport covidowy? Czy szczepionka? - BelSole

Czy do Chorwacji potrzebny jest paszport covidowy? Czy szczepionka?

Rok 2020 przyniósł duże zmiany na rynku turystycznym. Przyszłość może jednak być bardziej normalna. Od czasu wprowadzenia powszechnych chociaż nieobowiązkowych szczepień wiele osób zastanawia się czy do podróżowania będzie potrzebny paszport covidowy albo szczepienie. Czy do Chorwacji potrzebny jest paszport covidowy? Czy potrzebne jest szczepienie?

W 2020 roku wiele osób ze strachu zrezygnowało z wyjazdu na wczasy, a ci którzy chcieli wyjechać często nie mogli z powodu najróżniejszych problemów takich jak testy czy zamknięte granice.

Teraz wiele osób zastanawia się czy będzie paszport covidowy lub wymagane szczepienie do wyjazdu do Chorwacji. Czy potrzebne są zaświadczenia?

Jeśli wybieracie się na wakacje w Chorwacji to na obecną chwilę nie wiadomo nic na temat konieczności posiadania paszportu covidowego czy zaświadczenia o szczepieniu do wyjazdu do Chorwacji. Na dzisiaj nie wiadomo nawet czy taki paszport zostanie kiedykolwiek wprowadzony.

Jeśli coś się zmieni w tym temacie to tekst zostanie zaktualizowany.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz