Czy w Barcelonie jest Primark? Zakupy w Barcelonie - BelSole

Czy w Barcelonie jest Primark? Zakupy w Barcelonie

Wielu turystów wybierając się na wakacje decyduje się na połączenie przyjemnego z pożytecznym i poza zwiedzaniem wybiera się też na zakupy. Jeśli wybeiracie się na zakupy w Barcelonie to pewnie interesuje Was czy w Barcelonie jest Primark. Popularna sieciówka spodobała się wielu Polakom. Sprawdzamy czy można zrobić w niej zakupy w Barcelonie.

Primark to założona w ubiegłym wieku sieć tanich sklepów, które kuszą klientów szeroką gamą produktów tekstylnych. Ubrania z Primarka nie są może tak cudowne jak te od najlepszych włoskich czy francuskich firm ale mają jedną podstawową zaletę – niską cenę.

Sklepy Primark stały się Mekką dla turystów. Czy są w Hiszapnii i w Barcelonie? W Hiszpanii jest Primark od 2006 roku. Przez ten czas sieć rozrosła się i posiada już blisko 50 placówek. Czy są sklepy w Barcelonie, pytacie? Odpowiadamy!

W Barcelonie jest Primark, a nawet trzy. Pierwszy Primark w Barcelonie znajduje się blisko centrum przy Placu Katalońskim pod numerem 23. Kolejny sklep Primark w Barcelonie działa w centrum handlowym L’illa Diagonal pod adresem Carrer de Déu i Mata, 69-99, 08029 Barcelona, Hiszpania. Trzeci ze sklepów działa w centrum handlowym Diagonal Mar przy Avinguda Diagonal 3.

Jak widzicie już – w Barcelonie znajdują się aż trzy sklepy Primark. Jakie są ich godziny otwarcia? To już musicie sobie sprawdzić sami w Google ponieważ godziny otwarcia mogą się zmieniać i nie chcemy Was wprowadzać w błąd podczas podróży do Barcelony!

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz