Czy we Włoszech jest Rossmann? Czy są drogerie?

Czy we Włoszech jest Rossmann? Czy są drogerie?

Niemiecka sieć drogerii Rossmann prowadzona przez Dirk Rossmann GmbH to jedna z najpopularniejszych sieci drogerii nie tylko w Niemczech, ale także na przykład w Polsce, w Czechach czy na Węgrzech. Wiele osób planujących wakacje we Włoszech zastanawia się czy we Włoszech jest Rossmann. Sprawdzamy czy we Włoszech są sklepy popularnej sieci.

Wyjeżdżając na wakacje i chcąc tanio kupić kosmetyki wiele osób stawia sobie pytanie czy we Włoszech będą mogli iść do Rosmanna. Czy we Włoszech jest Rosmann?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Obecnie drogerie Rosmann działają w m.in. takich krajach jak Albania, Turcja, Czechy, Polska, Niemcy czy Czarnogóra i Hiszpania ale Włoch nie ma na tej liście.

Wśród popularnych sieci sklepów kosmetycznych we Włoszech zaliczyć możemy marki takie jak Deborah Milano. We Włoszech działają też drogerie niemieckiej sieciówki DM Drogerie Markt (DM) posiadającej we Włoszech około 100 sklepów. We Włoszech działają też drogerie takich marek jak chociażby Douglas, Lush czy Sephora.

Podsumowanie: czy we Włoszech działa Rossmann? Czy we Włoszech jest Rossmann? Nie, jedna z ulubionych sieci sklepów z kosmetykami nie ma swoich sklepów we Włoszech.

Polecamy również:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz