Czy w Niemczech jest kanapka Drwala? Czy można zjeść Burger Drwala? - BelSole

Czy w Niemczech jest kanapka Drwala? Czy można zjeść Burger Drwala?

W Polsce panuje niesamowita moda na kanapkę Drwala i co zimę Polacy ruszają do sieci fastfoodów by zjeść Burger drwala. Czy jednak w Niemczech można zjeść Burger Drwala? Czy w Niemczech jest kanapka drwala? Odpowiemy!

W Polsce Burger Drwala pojawi się prawdopodobnie w listopadzie, oznacza to tyle, że już niedługo niektórzy będą mogli spróbować swojej ulubionej kanapki. W Niemczech tak samo jak w innych krajach McDonald’s przygotowuje pod dany region i kraj – czy jednak można kupić w Niemczech Burger Drwala? 

Niestety, w Niemczech nie ma Kanapki Drwala i nie będzie Wam dane jej spróbować u naszych zachodnich sąsiadów, możecie zjeść za to takie specjały jak Hamburger Royal TS, Big Vegan TS czy Mc Rib. Podobną kanapką do kanapki drwala jest Big Rösti z plackiem. Dawniej dostępne były także McCurryWurst. Ciekawostką jest to, że w części restauracji McDonald’s w Niemczech możecie napić się… piwa. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz