Ile kosztuje fryzjer we Włoszech w 2023/2024? Ile farbowanie, ścięcie włosów? - BelSole

Ile kosztuje fryzjer we Włoszech w 2023/2024? Ile farbowanie, ścięcie włosów?

Jeśli chcecie iść do fryzjera we Włoszech i zastanawiacie się ile kosztuje fryzjer we Włoszech? Ile kosztuje farbowanie włosów, ile strzyżenie we Włoszech? Oto aktualne ceny usług fryzjerskich w 2023 i 2024.

Kiedy zadajemy sobie pytanie o ceny fryzjera we Włoszech, wszystko oczywiście będzie zależeć od wielkości miasta, standardu i regionu. Postaramy się Wam przedstawić średnie ceny za ścięcie włosów, farbowanie włosów czy inne zabiegi w całych Włoszech. W dużych miastach takich jak Mediolan musicie dodać jednak procent do poniższego cennika, mniejsze i mniej popularne miejscówki będą tańsze.

Koszty usług fryzjerskich we Włoszech mogą się różnić w zależności od lokalizacji i renomy salonu. Średnio, za strzyżenie męskie zapłacimy około 15-25 EUR, natomiast strzyżenie damskie to koszt około 20-40 EUR. Farbowanie włosów może kosztować od 50 do nawet 200 EUR. Jednak te ceny są tylko orientacyjne i mogą się różnić. Pamiętaj również, że napiwki nie są wliczone w tą cenę i zazwyczaj wynoszą około 10% od wartości usługi. Wiele salonów oferuje również dodatkowe usługi, takie jak zabiegi na włosy, manicure czy makijaż.

Oto cennik usług fryzjerskich we Włoszech (przykładowy) w 2023/2024 roku

Usługa Cena
Strzyżenie męskie 15-25 EUR
Strzyżenie damskie 20-50 EUR
Farbowanie włosów 50-150 EUR
Zabiegi na włosy (maski itp.) 20-50 EUR
Makijaż 30-50 EUR
Manicure 15-30 EUR

Tutaj na przykład macie cennik z jednego z salonów Blow Hair w Mediolanie, na prowincji i w mniejszych miastach będzie taniej:

Ceny fryzjer Włochy
Źródło: Blow hair

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz