Czy we Włoszech hotele są otwarte? Czy hotele są czynne we Włoszech? - BelSole

Czy we Włoszech hotele są otwarte? Czy hotele są czynne we Włoszech?

Ze względu na pozamykane hotele w Polsce, hotele w Czechach i hotele na Słowacji wielu Polaków szuka innych alternatyw na to, by zimą wyrwać się z kraju medialnej paniki na normalne wakacje. Czy we Włoszech hotele są otwarte? Czy można jechać do Włoch do hotelu? Czy hotele we Włoszech są czynne z początkiem 2021 roku?

W tym tekście skupimy się na odpowiedzi na pytanie czy hotele są czynne we Włoszech, a nie na tym jakie restrykcje obowiązują przy przyjeździe do Włoch z Polski. Jeśli zastanawiacie się czy we Włoszech działają hotele to mamy dla Was odpowiedź.

Czy hotele we Włoszech są otwarte? Są. Hotele i obiekty noclegowe są czynne we Włoszech bez większych problemów. Włochy skończyły swój pseudo-lockdown świąteczny 7 stycznia czyli po święcie Trzech Króli.

Jakie ograniczenia obowiązują w hotelach we Włoszech? Pierwszym jest to, że restauracje w hotelach mają ograniczoną możliwość wydawania posiłków osobom, które nie są gośćmi hotelowymi. A jakie jest drugie ograniczenie? Drugiego ograniczenia nie ma. Poza tym, że w hotelowych restauracjach istnieją ograniczenia w jedzeniu przez osoby, które nie są zameldowane w hotelu to ograniczeń nie ma.

Przed wyjazdem do Włoch warto jeszcze skontaktować się z wybranym hotelem by upewnić się czy jest czynny i sprawdzić oficjalne informacje na stronach ministerstwa zdrowia czy ministerstwa spraw zagranicznych bowiem w niepewnych czasach sytuacja zawsze może się jeszcze zmienić.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz