Dodatkowe opłaty i smaczne jedzenie. Hotel Red Sea The Grand w Hurghada opinie - BelSole

Dodatkowe opłaty i smaczne jedzenie. Hotel Red Sea The Grand w Hurghada opinie

Hotel Red Sea The Grand to popularna destynacja w Hurghada zajmująca się zapewnianiem gościom wyjątkowego doświadczenia. Oceny gości są dość dobre, jednak różnice w opiniach wyraźnie wskazują, że hotel ma swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się bliżej. Oto opinie o Hotel Red Sea The Grand.

 

Hotel Red Sea The Grand opinie

 

Jakie są opinie o Red Sea The Grand? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Hurghadzie i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Hotel Red Sea The Grand w Hurghadzie ma wiele zalet. Przede wszystkim jest piękną plażą, świetnymi widokami i dobrze utrzymaną zielenią. Ponadto, jedzenie w hotelu jest smaczne, a wyżywienie all inclusive dostarcza wielu opcji. Do tego, obsługa jest miła i pomocna.

Niestety, ma również wiele wad. Przede wszystkim personel jest natarczywy i naciągający, a napoje są często rozrabiane z wodą z kranu, co może być szkodliwe. Pokoje są stare i brudne, a sprzątanie jest często niedopracowane. Dodatkowo, istnieje wiele innych dodatkowych opłat, nawet jeśli wybierzesz opcję all inclusive. W związku z tym, Red Sea The Grand Hotel jest raczej mieszanym doświadczeniem, który może być zarówno dobry, jak i zły.

Więcej opinii o Hotelu Red Sea The Grand (Hurghada) w Hurghada.

 

Hotel Red Sea The Grand w Hurghada

 

Hotel Red Sea The Grand (Hurghada) jest położony w Egipcie, w regionie Hurghada. Jest to czterogwiazdkowy kompleks hotelowy, zlokalizowany przy prywatnej, szerokiej, piaszczystej plaży oraz ok. 10km od centrum miasta. Goście mogą korzystać z rozległego i bujnego ogrodu oraz centrum rozrywkowo-handlowego Grand Mall. Do dyspozycji gości są basen odkryty, nurkowanie, siłownia, animacje dla dorosłych, sporty wodne, windsurfing, tenis i żeglarstwo. Transfer z lotniska zajmuje ok. 20 minut.

 

Ile kosztują wakacje w Red Sea The Grand?

 

Wakacje w Red Sea The Grand w Hurghadzie kosztują już od 1691 PLN za osobę! Więc jest to bardzo tania opcja jak na dzisiejsze czasy.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Red Sea The Grand (Hurghada) w Hurghada.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/hurghada/hurghada/red-sea-the-grand-hurghada-480448.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Red Sea The Grand

 

Hotel Red Sea The Grand (Hurghada) w Hurghada cieszy się mieszanymi opiniami gości. Większość gości zauważa jego plusy, takie jak dogodna lokalizacja, wysoki standard i szeroki wybór usług. Są także minusy i wady takie jak personel, dodatkowe opłaty czy napoje 'mieszane’ z wodą. Cztery gwiazdki są tutaj chyba tylko symboliczne.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz