Zatłoczony basen i niezły standard! Titanic Palace Resort w Hurghada opinie - BelSole

Zatłoczony basen i niezły standard! Titanic Palace Resort w Hurghada opinie

Titanic Palace Resort w Hurghada jest doskonale znany wśród turystów i jest ceniony za jego wysoki poziom usług. Goście, którzy odwiedzili to miejsce, doświadczyli wiele zalet tego pięknego resortu i wyrazili swoje pozytywne opinie o tym miejscu. Od wielu lat hotel uzyskuje dobre oceny od gości, którzy często wskazują na jego wyjątkowe zalety. Oto opinie o Titanic Palace Resort w Hurghada.

 

Hotel Titanic Palace Resort w Hurghada

 

Titanic Palace Resort to pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, położony w Egipcie, w regionie Hurghada, ok. 20 km od centrum miasta. Jego powierzchnia wynosi 102 tys. m2, oferuje Gościom szeroki wybór zajęć sportowo-rekreacyjnych i animacji z polskojęzycznym animatorem. Oferuje on również basen odkryty, życie nocne, zjeżdżalnie wodne, nurkowanie, siłownię, sport, sporty wodne, tenis, minigolf. Hotel znajduje się przy piaszczystej plaży Morza Czerwonego i 15 km od lotniska w Hurghadzie-HRG. Goście mogą cieszyć się słynną egipską tradycją i nowoczesnymi udogodnieniami.

 

Hotel Titanic Palace Resort opinie

 

Jakie są opinie o Titanic Palace Resort? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Hurghada i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Zalety: Hotel oferuje dużo atrakcji i basenów dla dzieci, jest także możliwość snorkelingu, restauracje są dość dobre, a pokoje sprzątane codziennie i uzupełniane lodówki z wodą.

Wady: Pokoje nadają się do odświeżenia, basen często jest zatłoczony cały dzień, jedzenie czasami jest monotonne, brak wieczornych animacji.

Więcej opinii o Hotelu Titanic Palace Resort w Hurghada.

 

Ile kosztują wakacje w Titanic Palace Resort?

 

Wakacje w Titcanic Palace Resort możecie już kupić od 3 883 PLN za osobę za 7 dni.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Titanic Palace Resort w Hurghada.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/hurghada/hurghada/titanic-palace-resort-14032.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Titanic Palace Resort

 

Opinie gości o hotelu Titanic Palace Resort w Hurghada są pozytywne. Goście doceniają liczne zalety tego miejsca, w tym komfortowe pokoje, dobre jedzenie i profesjonalną obsługę. Wady tego miejsca obejmują jedynie wyższe ceny i pewne drobne problemy z pokojami. Średnia ocena tego hotelu wynosi 7,6, co daje wyobrażenie o tym, jak goście cenią to miejsce.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz