Hotel Eleni Holiday Village na Cyprze, opinie. Co mówią goście? - BelSole

Hotel Eleni Holiday Village na Cyprze, opinie. Co mówią goście?

Hotel Eleni Holiday Village w Paphos to jedno z najczęściej wybieranych miejsc do wypoczynku na Cyprze w Pafos. Wielu gości podzieliło się swoją opinią o tej lokalizacji, wyrażając swoje zdanie na temat jej zalet i wad. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie oceny otrzymał Eleni Holiday Village w Paphos i co za to odpowiada.

 

Hotel Eleni Holiday Village opinie

 

Jakie są opinie o Eleni Holiday Village? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Paphos i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Pozytywne opinie o hotelu Eleni Holiday Village mówią same za siebie – to miejsce jest bardzo polecane. Plusami tego hotelu są przestronne i wygodne pokoje, zróżnicowane i smaczne posiłki, trzy baseny, siłownia, sauna, wyśmienita obsługa i codzienne animacje. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że goście czują się tu komfortowo. Ponadto, piękny ogród, bar i restauracja, oraz dogodne dojście do morza po krótkim spacerze, tworzą niezapomniany klimat wypoczynku.

Niestety, hotel Eleni Holiday Village ma też swoje wady. Do najważniejszych z nich należy brak plaży bezpośrednio przy hotelu. Dodatkowo jakość wyposażenia pokoi może budzić wątpliwości.

Więcej opinii o Hotelu Eleni Holiday Village w Paphos.

 

Hotel Eleni Holiday Village w Paphos

 

Hotel Eleni Holiday Village, położony w Chlorace na Cyprze Południowym, to luksusowy kompleks turystyczny o najwyższej klasie. Obiekt znajduje się w pobliżu barów i restauracji, przystanku autobusowego oraz postoju taksówek. Goście mają także blisko do słynnej plaza Coral Bay (ok. 6km) i centrum Paphos (ok. 7km). Do lotniska trzeba dojechać ok. 20km, a do Limassolu ok. 75km.

Goście Eleni Holiday Village mogą korzystać z wielu atrakcji, w tym dwóch basenów – krytego i odkrytego – siłowni, zajęć sportowych, animacji dla dorosłych oraz tenisa. Ośrodek zapewnia doskonały relaks, umożliwiając zarówno aktywny, jak i bardziej spokojny odpoczynek.

Więcej informacji o: Hotelu Eleni Holiday Village w Paphos.

 

Ile kosztują wakacje w Eleni Holiday Village?

 

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Eleni Holiday Village w Paphos.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/cypr/cypr-poludniowy/paphos/eleni-holiday-village-785997.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Eleni Holiday Village

 

Opinie gości o hotelu Eleni Holiday Village w Paphos są pozytywne. Goście szczególnie doceniają komfortowe i dobrze wyposażone pokoje, piękne widoki oraz doskonałą obsługę. Goście zauważyli też pewne wady w tym niezbyt nowoczesne wnętrza i ograniczone udogodnienia. Niemniej jednak, generalnie, oceny hotelu są wysokie. Goście są zadowoleni z niedrogich cen i lokalizacji blisko wielu atrakcji. Wszystko to sprawia, że Eleni Holiday Village to doskonały wybór na urlop w Paphos.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz