Ile kosztuje bilet do Book of Kells? Cena biletów w 2023 do biblioteki Trinity College - BelSole

Ile kosztuje bilet do Book of Kells? Cena biletów w 2023 do biblioteki Trinity College

Jeśli chcecie zwiedzić Dublin to zapewne będziecie mieli okazję zwiedzić Bibliotekę Trinity College i Book of Kells w Dublinie. Ile kosztuje bilet do Book of Kells? Jakie są ceny w 2023 i jak wygląda cennik. Zapraszamy na przewodnik po cenach biletów i wejściówek do Trinity College w 2023.

Wejście do Book of Kells w Trinity College cena

Book of Kells ilustracje

Book of Kells to najważniejsza księga dla Irlandczyków, to ilustrowana wersja biblii wykonana na wyspach w IX wieku naszej ery. Bibilioteka Trinity College to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Dublinie. Ile trzeba zapłacić za bilet do biblioteki Trinity College? Ceny są oczywiście zależne od typu biletu, jest ich parę – oto, te które możecie wybrać.

  • Za podstawowy bilet dla osoby dorosłej za bilet do biblioteki z Book of Kells należy zapłacić 18,50 EUR. 
  • Za bilet rodzinny 2+2, czyli dwóch dorosłych i dwójka dzieci do 16 roku życia zapłacicie 34 EUR
  • Studenci i seniorzy (powyżej 60 lat) zapłacą 15 EUR
  • Przy grupach powyżej 10 osób bilet kosztuje 14 EUR

Gdzie kupić bilet do Book of Kells?

Book of Kells

BIlet do Book of Kells ze względu na zainteresowanie najlepiej kupić online na oficjalnej stronie Trinity College: https://www.tcd.ie/visitors/book-of-kells/standard-ticket/. Pamiętajcie o tym, że bilety do Trinity College do Book of Kells szybko się wyprzedają dlatego, warto kupić je parę dni wcześniej przed planowaną wizytą.

  • Pamiętajcie też, że wizyta w bibliotecę Trinity College to nie tylko Book of Kells ale także sama biblioteka, która wygląda obłędnie! Cała wycieczka zajmie Wam prawdopodobnie około 1 h. 
  • Należy zjawić się przed wejściem przynajmniej 15 min przed planowanym slotem czasowym
  • Po wyjściu z biblioteki możecie jeszcze iść do sklepiku z pamiątkami

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz