Cliffs of Moher, Klify Moher ile kosztują bilety? Ceny w 2023 - BelSole

Cliffs of Moher, Klify Moher ile kosztują bilety? Ceny w 2023

Klify Moher (cliffs of Moher) to jedna z najlepszych atrakcji Irlandii. 200 metrowe klify nad Oceanem Atlantyckim to nie lada atrakcja! Ile kosztują bilety do Klifów Moher? Jakie są ceny w 2023? I jak dojechać? Zapraszamy!

Cena biletów Klifów Moher

Klify Moher

Klify Moher znajdują się na zachodzie Irlandii około 3,5 h drogi od Dublina, 1,5 h od Galway. Obok znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji, więc warto podjechać tam samochodem lub zorganizowaną wycieczką. Klify Moher są zorganizowaną atrakcję, gdzie należy kupić bilet by odwiedzić to miejsce, ile kosztują bilety do Cliffs of Moher i jakie są ceny w 2023? Opcji cenowych jest parę, więc opiszemy Wam każdą z nich.

  • Cena za bilet dla osoby dorosłej do Cliffs of Moher (Klify Moher) kosztują od 7 do 10 EUR. Cena zależna jest od pory dnia. Poranna wizyta (09:00 – 10:59) kosztuje 7 EUR, popołudniowa (11:00 – 14:59) 10 EUR a wieczorna do godziny 17:00, 8 EUR.
  • Cena za bilet do seniora (65+_ wynosi od 7 do 9 EUR – wizyta poranna i wieczorna kosztują po 7 EUR, a wieczorna 9 EUR
  • Cena za bilet dla studenta i ucznia(13+) to także od 7 do 9 EUR
  • Dzieci poniżej 13 roku życia wchodzą do Klifów Moher za darmo

Gdzie kupić bilet do Cliffs of Moher

Cliffs of Moher

Bilety do Klifów Moher najlepiej kupić online by uniknąć kolejek i problemów. Na oficjalnej stronie dostaniecie wszystkie możliwe bilety https://bookings.cliffsofmoher.ie/

Parę dodatkowych informacji

  • Przy Klifach Moher jest parking
  • Kupcie sobie bilet odrobinę wcześniej, ale nie za wcześnie – dlaczego? By mieć pewność, że pogoda będzie dobra – jeśli będzie mgła lub duży deszcz, to nic nie zobaczycie.
  • Na Cliffs of Moher jest dużo ścieżek trekkingowych, są one zabezpieczone i nie są zbyt wymagające
  • Znajdują się tutaj też, kawiarnia, restauracja, mini-muzeum, sklepy z pamiątkami i oczywiście toalety.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz