Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos? Wypożyczalnia samochodów w Pafos cena w 2023 - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos? Wypożyczalnia samochodów w Pafos cena w 2023

Pafos to jedna z perełek Cypru, która każdego roku gości wielu zagranicznych turystów. Sporo osób decydując się na wypoczynek w tym mieście, chce również zwiedzić jego okolicę. A najlepszym na to sposobem jest wynajęcie samochodu. Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos? Co należy wiedzieć o wypożyczalniach samochodów w Pafos? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu. 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos? Wypożyczenie samochodu w Pafos – co wpływa na cenę?

Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę hasło “ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos”. Google podsunie Ci wiele witryn. Na pytanie, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos, nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. To wszystko zależy od standardu i wielkości samochodu, a także w okresu, którym decydujemy się na wynajem. Nie ma bowiem wątpliwości, że ceny wynajmu pojazdów są tym wyższe, w im bardziej zaawansowanej fazie znajduje się sezon turystyczny. To, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos rozpatrzmy na konkretnych przypadkach. 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos poza sezonem, np. w marcu? Tygodniowy wynajem najtańszych, czteroosobowych pojazdów zaczyna się od kwoty 330 złotych, czyli około 47 zł dziennie. Jest to cena podstawowa, która nie uwzględnia dodatkowego ubezpieczenia chroniącego przed kradzieżą lub uszkodzeniem pojazdu. Jeżeli chcemy takowe dokupić, cena najmu najtańszego pojazdu na tydzień wyniesie wzrośnie o około kilkaset złotych. Jeszcze więcej zapłacimy za większe i bardziej pakowne pojazdy – ceny suvów w podstawowym wariancie zaczynają się od 770 złotych za tydzień, a najtańsze minivany możemy znaleźć za 960 złotych. 

Sprawdźmy też, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Pafos w sezonie wakacyjnym. Ceny w lipcu zaczynają się od około 730 złotych za tydzień w przypadku pojazdów czteroosobowych. Za Suva zapłacimy nie mniej niż 1100 złotych, a koszt minivanów sięga 1650 złotych. Mowa tu o cenach bez dodatkowego ubezpieczenia. 

Wypożyczalnia samochodów w Pafos – co trzeba wiedzieć? Gdzie szukać samochodów w Pafos? 

Na terenie Pafos działa kilka wypożyczalni. Popularnym rozwiązaniem jest wynajem samochodów z terenu lotniska, jednak w centrum samego miasta również znajduje się wypożyczalnie.

Przygotowując się do najmu, należy pamiętać, że część wypożyczalni samochodów w Pafos wymaga opłacenia kaucji, która wraca na konto klienta po odbiorze samochodu. Niektóre z nich wymagają dodatkowych opłat w przypadku młodych kierowców, którzy nie ukończyli jeszcze 25 lat i tych starszych, którzy przekroczyli 70-tkę. 

Jeżeli przymierzasz się do wypożyczenia samochodu w Pafos, z pomocą przyjdzie Ci internet. Zalecamy skorzystanie z profesjonalnej porównywarki, która pokaże oferty poszczególnych wypożyczalni samochodów z Pafos. Dzięki wielu filtrom w kilka minut znajdziesz samochód, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania. 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz