Ile leci się na Bali? Czas lotu na Bali z polskich lotnisk - BelSole

Ile leci się na Bali? Czas lotu na Bali z polskich lotnisk

Indonezyjska wyspa Bali rozbudza wyobraźnię turystów z całego świata, nic więc dziwnego, że wielu naszych rodaków marzy o odwiedzeniu tej wyjątkowej lokalizacji. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, ile leci się na Bali. Planujesz odwiedzić ten rajski zakątek globu i rozpoczynasz przygotowania do podróży? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz materiał. Dowiesz się z niego, jak długo leci się na Bali w 2023 roku, a także, jak daleko jest z Polski na Bali. Zapraszamy do lektury. 

Jak długo leci się na Bali? 

Zanim sprawdzimy, ile leci się na Bali, warto byś w pierwszej kolejności uświadomił sobie skalę czekającego Cię przedsięwzięcia. Jej najlepszym wyznacznikiem jest odległość między Polską a Bali, która wynosi przeszło 11 tysięcy kilometrów. Nietrudno więc zgadnąć, że powinieneś się nastawić na długą podróż. 

W kontekście tego, ile trwa lot z Polski na Bali, przede wszystkim należy uświadomić sobie jedną kwestię – w tym momencie nie istnieją bezpośrednie połączenia rejsowe między tymi krajami. Chcąc więc dostać się na tę indonezyjską wyspę bez pośrednictwa biura podróży, jesteśmy zmuszeni do skorzystania z przesiadki. W takiej sytuacji czas lotu z Polski na Bali będzie zależał m.in. od wybranej przez nas trasy i liczby międzylądowań. A rozpiętość czasowa jest tutaj naprawdę duża –  podróż uwzględniająca czas na przesiadkę może potrwać od 17 do około 30 godzin!

 

Skąd polecieć na Bali? 

Nie ma wątpliwości, że to, ile leci się na Bali, w dużej mierze wiąże się z wybranym przez nas punktem startowym. Najszybsze loty z Polski do Bali wylatują z Warszawy i zakładają przesiadkę w porcie lotniczym Hamad w Doha – taka podróż trwa około 17 godzin i 15 minut. Pięć minut więcej potrwa lot z Warszawy do Bali z przesiadką w Stambule. 

Jeżeli planujemy wylot do Bali z innego polskiego lotniska, powinniśmy się liczyć z tym, że cała podróż przekroczy 20 godzin. Przykładowo, lot z Krakowa na Bali z przesiadką w Dubaju może trwać od około 22 do nawet 28 godzin. 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz