Katar, jaka pogoda i temperatura w grudniu w Katarze? Czy jest gorąco? - BelSole

Katar, jaka pogoda i temperatura w grudniu w Katarze? Czy jest gorąco?

Zastanawiacie się zapewne jak gorąco jest w Katarze w grudniu oraz jaka jest temperatura w grudniu w Katarze. Opowiemy Wam o tym oraz o pogodzie w Katarze i czy będzie upalnie w grudniu pod koniec roku i na Mistrzostwa Świata w 2022. Oto czego możecie się spodziewać.

 

Pogoda w Katarze w grudniu

 

Na początek trzeba sobie to jasno powiedzieć, jeśli myślicie, że w Katarze będzie gorąco w grudniu – to macie rację. Jak gorąco będzie w katarze w Grudniu? Temperatury mogą się mocno wahać, ale spokojnie pokażemy Wam jak wyglądała pogoda rok temu i jakie są prognozy na ten rok jeśli chodzi o pogodę w Katarze w grudniu.

 

Temperatura w Katarze w grudniu

 

Zacznijmy od początku grudnia w Katarze, jak wyglądała pogoda w 2021? Najcieplej było na początku miesiąca, kiedy to temperatura w Dosze wynosiła w dzień od 28 stopni Celsjusza i skakała nawet do 30 stopni w ciągu dnia! W nocy temperatura wynosiła około 22 stopni Celsjusza. W środku miesiąca temperatura spadała do 'jedynie’ 26 stopni Celsjusza w dzień oraz 17 w nocy – ale ogólnie po zachodzie słońca oscylowała w okolicach 20 stopni. Oczywiście prawie nie padało. Pod koniec miesiąca najchłodniejszy był ostatni tydzień, kiedy w ciągu dnia temperatura spadła do 23 stopni powyżej zera w dzień i 17 w nocy. Takie temperatury są zdecydowanie bardziej akceptowalne.

 

Temperatura w Katarze w grudniu 2022 na MŚ

 

Katar grudzień temperatura

Jaka będzie pogoda na Mistrzostwa Świata w Katarze? Czego się spodziewać? Z tego co mówią prognozy, a są bardzo dalekie – to można się spodziewać temperatur w Katarze w grudniu 2022 na poziomie od 25 do 27 stopni Celsjusza w dzień. W nocy spodziewamy się od 14 do około 18 stopni Celsjusza. W całym miesiącu powinniście się spodziewać około 2 dni deszczowych w Katarze i około 2 dni z burzami piaskowymi.

 

Pogoda w Katarze 2022 podsumowanie

Czy będzie więc gorąco w Katarze w grudniu 2022? Na pewno będzie gorąc na boisku i na trybunach, weźcie ze sobą dużo wody, czapki do ochrony przed słońcem i dużo kremu do opalania.

Z tego co nam wiadomo, wiele ze stadionów w Katarze będzie miało odpowiednią klimatyzację i pomoże to kibicom i oczywiście zawodnikom.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz