Katar, jaka pogoda i temperatura w listopadzie w Katarze? Czy jest gorąco? - BelSole

Katar, jaka pogoda i temperatura w listopadzie w Katarze? Czy jest gorąco?

Jeśli wybieracie się lub planujecie wyjazd do Kataru na wycieczkę w 2022 to zapewne zastanawiacie się jaka będzie temperatura w Katarze w listopadzie 2022 oraz jaka będzie pogoda, czy będzie upalnie w Katarze? Czy może tylko będzie gorąco w Katarze? Zobaczcie!

 

Pogoda w Katarze w listopadzie

 

Nie ma co się oszukiwać, temperatury w Katarze w listopadzie będą wysokie. Do tego listopad będzie cieplejszy niż grudzień w Katarze. Będzie upalnie, chociaż nocami możecie mieć chwilę wytchnienia. Czego się jeszcze spodziewać w Katarze w listopadzie? Raczej nie deszczu, chociaż zaczyna się wtedy teoretycznie 'pora deszczowa’ w Katarze. Jeśli więc zastanawiacie się jak będzie wyglądać temperatura w Katarze na Mistrzostwa Świata 2022 w listopadzie, zapraszamy!

 

Temperatura w Katarze w listopadzie

 

Zacznijmy od tego jaka była temperatura i pogoda w listopadzie w Katarze rok temu w 2021, to nam dużo powie czego możecie się spodziewać i czy będzie upalnie w Katarze w 2022. Temperatura w 2021 roku w Katarze na początku listopada sięgała, uwaga… 37 stopni Celsjusza w dzień, prawda, że ciepło? W nocy na początku miesiąca było około 25 stopni Celsjusza. W środku listopada w Katarze temperatury spadły do tylko 30 stopni powyżej zera, po zmierzchu słupki pokazywały 22 stopnie. Pod koniec listopada temperatura w Katarze spadła na szczęście poniżej 30 stopni, do około 29 – 28 stopni Celsjusza w dzień i 21 w nocy. Nie musimy dodawać, że prawie nie padało? Zobaczcie za to jak kształtuje się pogoda i temperatura w Katarze w 2022 na Mistrzostwa Świata.

 

Temperatura w Katarze w listopadzie 2022 na MŚ

 

Katar listopad temperatura

Jak wyglądają prognozy dla Kataru na 2022? Czy będzie gorąco w listopadzie w Katarze? Oj będzie, chociaż temperatury mogą się jeszcze zmienić. Według prognoz temperatura w Katarze na początku listopada może wynieść 33 stopnie Celsjusza w dzień i około 21 w nocy. Pod koniec miesiąca, może być odrobinę chłodniej. Słupki będą wskazywać 27 stopni powyżej zera w dzień i około 18 stopni Celsjusza po zachodzie słońca.

 

Pogoda w Katarze 2022 podsumowanie

Jak widzicie będzie bardzo ciepło, jeśli chcecie zakosztować niższych temperatur wybierzcie grudzień w Katarze. Jednak z tego co nam wiadomo, stadiony w Katarze na Mistrzostwa Świata 2022 będą klimatyzowane, może to trochę schłodzić gorącą atmosferę na trybunach i boisku.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz