Kiedy WizzAir wznowi loty? Od kiedy wracają loty WizzAir?

Kiedy WizzAir wznowi loty? Od kiedy wracają loty WizzAir?

Ludzie są już zmęczeni ograniczeniami wolności wprowadzonymi z powodu straszliwej chińskiej choroby. Wiele osób chciałoby już polecieć na wakacje. Kiedy będzie można pojechać na wakacje? Sprawdzamy kiedy wrócą loty WizzAir. Tania linia lotnicza odłożyła niedawno datę planowanego wznowienia ruchu. Kiedy wrócą loty?

Dla wszystkich, którzy wreszcie chcieliby wyjechać z Polski na wakacje albo na dłużej nie mamy tym razem zbyt dobrych informacji. Węgierska tania linia lotnicza WizzAir planowała wznowienie lotów 9 maja o czym pisaliśmy już wcześniej ale data została przeniesiona.

Obecnie obowiązującą datą wznowienia lotów WizzAir z Polski i do Polski jest 24 maja. Czy data wznowienia lotów znowu zostanie przełożona? Nie można tego wykluczyć.

Przedstawiciele innej niskokosztowej linii lotniczej – Ryanair, przewidują, że powrót do regularnych lotów utrzymywanych przez linię nastąpi dopiero w lipcu.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz