Niezły hotel, dobre soki i kiepskie zapachy? Aqua Joy Resort w Hurghada opinie - BelSole

Niezły hotel, dobre soki i kiepskie zapachy? Aqua Joy Resort w Hurghada opinie

Aqua Joy Resort (By Sunrise Group) w Hurghada to luksusowy hotel cieszący się dobrą opinią wśród gości. W opiniach gości można wyłapać zarówno jego zalety jak i wady. Oceny gości, którzy odwiedzili ten hotel, są bardzo pozytywne. Oto opinie gości o Hotel Aqua Joy Resort w Hurghada.

 

Hotel Aqua Joy Resort opinie

 

Jakie są opinie o Aqua Joy Resort (By Sunrise Group)? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Hurghada i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Plusy hotelu Aqua Joy Resort (By Sunrise Group) to profesjonalna obsługa, miła i pomocna. Pokoje codziennie sprzątane i zadbane. Jedzenie jest bardzo smaczne i różnorodne. Przed hotelem pełno sklepów i możliwości zakupów. Animatorzy i pracownicy restauracji uśmiechnięci i pomocni, zorganizowali najlepsze urodziny dla przyjaciółki. Na plaży i basenach sprzątane i czyste łazienki. W automatach można kupić soki z owoców, a nie z chemicznych proszków, jak w większości hoteli. Drinki wysokiej jakości.

Wady hotelu Aqua Joy Resort to niekiedy obecny zapach kanalizacji w łazienkach. Uprzednio po sezonie ramadanu bywało dużo miejscowych turystów, co zawsze powodowało dużo zgiełku i zamieszania. W godzinach porannych niektórzy zajmowali leżaki, co nie było miłe.

Więcej opinii o Hotelu Aqua Joy Resort (By Sunrise Group) w Hurghada.

 

Hotel Aqua Joy Resort w Hurghada

 

Aqua Joy Resort (By Sunrise Group) to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel znajdujący się w centrum Hurghady, około 5 km od portu lotniczego. Obiekt zapewnia wysoki standard usług, a także szeroki wybór atrakcji. Goście mogą korzystać z odkrytego basenu, 5 basenów (w tym 1 podgrzewany zimą), 11 zjeżdżalni w aquaparku, fitness oraz szerokiego wyboru sportu. W hotelu można skorzystać z 7 restauracji, w tym 1 głównej i 6 a’la carte (w tym restauracja z owocami morza – dodatkowo płatna), kilku barów (w tym bar w lobby, na plaży, przy basenie, przy aqua parku oraz swim up bar), przechowalni bagażu, bankomatu, sklepów z pamiątkami, salonów piękności i fryzjerskich – wszystkie płatne, bezpłatnego centrum spa oraz dyskoteki +16 (napoje po północy płatne). Dla dzieci przygotowano minizjeżdżalnie, plac zabaw, miniklub, mini disco, wydzielony bufet oraz wysokie krzesełka w restauracji głównej, program animacyjny, jak również opiekunkę do dzieci – płatną. 

 

Ile kosztują wakacje w Aqua Joy Resort?

 

Ile kosztują wakacje w tym Hotelu? Za 7 dni urlopu zapłacicie już 2661 PLN – co jest bardzo atrakcyjną ceną w Egipcie w tym momencie.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Aqua Joy Resort (By Sunrise Group) w Hurghada.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/hurghada/hurghada/aqua-joy-resort-by-sunrise-group-583304.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Aqua Joy Resort (By Sunrise Group)

 

Opinie o hotelu Aqua Joy Resort (wchodzącym w skład grupy Sunrise) w Hurghadzie są bardzo pozytywne. Goście doceniają wiele zalet tego miejsca, m.in. wyjątkowy komfort, wyśmienitą kuchnię i profesjonalną obsługę. Oceny gości są wysokie i są one jednym z najsilniejszych punktów tego miejsca. Niewielu gości skarży się na jakieś wady, więc można założyć, że jest to dobre miejsce na wypoczynek.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz