Park Snow Donovaly, cena skipassów w 2023 roku. Cennik i trasy - BelSole

Park Snow Donovaly, cena skipassów w 2023 roku. Cennik i trasy

Powoli zbliża się sezon zimowy, na który z niecierpliwością czekają miłośnicy narciarstwa. Wielu turystów z naszego kraju wyjeżdża na stoki znajdujące się na Słowacji. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, czy dostępne są już informacje na temat cen skipassów w Park Snow Donovaly w 2023 roku. Jeśli jesteś fanem narciarstwa, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Dowiesz się z niego również, jakie są ceny trasy w Park Snow Donovaly. Otwarcie sezonu to moment, na który czeka wielu turystów, dlatego w tym materiale sprawdzimy, kiedy to nastąpi w przypadku tego ośrodka. Zapraszamy. 

Park Snow Donovaly. Ceny skipassów 2023. Czy są już dostępne? 

Zanim sprawdzimy, czy został już opublikowany cennik skipassów w Park Snow Donovaly w 2023 roku, warto przybliżyć kilka informacji na temat tego ośrodka. Znajduje się on w centralnej części Słowacji, w pobliżu Bańskiej Bystrzycy i na pograniczu Wielkiej Fatry, Niżnych Tatr i Staroholskich Wierchów. Szczyt ośrodka położony jest na wysokości 1360 m n.p.m. 

Z racji tego, że sezon zimowy coraz bliżej, coraz więcej ludzi zastanawia się, ile kosztują skipassy w Park Snow Donovaly w 2023 roku. Jeżeli Ty również należysz do tego grona, powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Sprzedaż karnetów jeszcze nie ruszyła, oficjalna strona ośrodka nie podaje również informacji o cenach skipassów w Park Snow Donovaly w 2023 roku. Pewnych wyobrażeń na ten temat może jednak dostarczyć cennik z ubiegłego roku, który prezentował się następująco: 

 

  • Całodzienny karnet w szczycie sezonu (od 26 grudnia do 8 stycznia) 
  • Dorośli – 42 euro 
  • Juniorzy/seniorzy – 33 euro 
  • Dzieci – 29 euro 

 

  • Sezon wysoki (9 stycznia – 30 marca) 
  • Dorośli – 35 euro 
  • juniorzy/seniorzy – 30 euro 
  • Dzieci – 26 euro 

Jeżeli temat tego, ile kosztuje skipass do Park Snow Donovaly w 2023 roku jest dla Ciebie ciekawy, to gwarantujemy, że będziemy na bieżąco monitorować ten temat, a gdy tylko pojawią się aktualne informacje, zamieścimy je w poniższej zakładce. Z tego powodu gorąco zachęcamy Cię do regularnego śledzenia naszej strony! 

 

Cennik skipassów w Park Snow Donovaly – karnet całodzienny 

Czekamy na cennik.

Cennik skipassów w Park Snow Donovaly – karnet na cały sezon. 

Czekamy na cennik.

Park Snow Donovaly. Trasy w 2023 roku 

Jeżeli jesteś fanem narciarstwa, z pewnością interesuje Cię również, jakimi trasami dysponuje Park Snow Donovaly. Lista na sezon 2023/2024 nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, a to, jakie trasy będą otwarte w danym momencie, będzie zależało od panujących w danej chwili warunków atmosferycznych. Należy jednak pamiętać, że trasy w Park Snow Donovaly liczą łącznie 11 kilometrów. Ich całkowita liczba wynosi 18, a poszczególne trasy są dedykowane dla narciarzy o różnym poziomie zaawansowania. Park Snow Donovaly dysponuje też łącznie 16-stoma wyciągami. 

Z pewnością interesuje Cię również, kiedy nastąpi otwarcie sezonu 2023/2024 w Park Snow Donovaly. Według wstępnych założeń, będzie to miało miejsce  16 grudnia, a sezon potrwa do 24 marca. Warto jednak mieć na uwadze, że powyższe terminy mogą ulec przesunięciu. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz