Štrbské Pleso, cennik skipass. Ile kosztuje, trasy w Štrbské Pleso w 2023 roku - BelSole

Štrbské Pleso, cennik skipass. Ile kosztuje, trasy w Štrbské Pleso w 2023 roku

Wrzesień to nie tylko czas, w którym uczniowie wracają do szkoły, ale również okres, gdy fani narciarstwa zaczynają przygotowania do nadchodzącego sezonu. A że wielu Polaków wyjeżdża na narty do Słowacji, w naszym materiale sprawdzimy, ile kosztuje skipass w ośrodku Štrbské Pleso. Z tekstu dowiesz się, czy jest już dostępny aktualny cennik, a także poznasz inne informacje istotne dla miłośników narciarstwa. Jakie są trasy w Štrbské Pleso? Kiedy otwarcie sezonu? Czym wyróżnia się to miejsce? Odpowiedzi poznasz w naszym materiale. Zapraszamy. 

Štrbské Pleso, cennik skipassów w 2023 roku

Zanim przekażemy odpowiedź na najważniejsze pytanie tego materiału, warto przekazać kilka dodatkowych informacji na temat tego wyjątkowego ośrodka. Štrbské Pleso jest położony na wysokości 1489 m n.p.m. i znajduje się w Tatrach Wysokich. Miejsce to charakteryzuje się wyjątkowo dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną – oprócz tras narciarskich znajdują się tam m.in.  dwie skocznie, kryte baseny, lodowiska, sale fitness, a także liczne obiekty gastronomiczne. Co więcej, panujący tam klimat sprawia, że miejsce to sprzyja również leczeniu schorzeń oskrzeli. 

Pora przejść do najważniejszej części tego materiału. Wielu miłośników narciarstwa zastanawia się z pewnością, ile kosztuje skipass w ośrodku Štrbské Pleso w 2023 roku. Jeżeli planujesz już wyjazdy do Słowacji w 2023 roku, to powinieneś wiedzieć, że cennik w Štrbské Pleso na sezon narciarski 2023/2024 nie został jeszcze opublikowany. Pewnych wskazówek na temat spodziewanych tej zimy cen może dostarczać cennik z zeszłego roku, który prezentował się następująco: 

 

Skipass jednodniowy w Štrbské Pleso w sezonie 2022/2023: 

  • karnet dla dorosłych – 24 euro 
  • karnet dla juniorów i seniorów – 21 euro 
  • karnet dla dzieci – 19 euro 

Jeżeli zaliczasz się do osób, które chcą wiedzieć, ile kosztuje skipass w Štrbské Pleso w 2023 roku, to nie musisz przeszukiwać internetu w poszukiwaniu tej informacji. Wystarczy tylko, że zapiszesz naszą stronę – będziemy trzymać rękę na pulsie, a gdy tylko te informacje zostaną ogłoszone przez ośrodek, natychmiast przekażemy Ci wszystkie szczegóły. Znajdziesz je w poniższej zakładce: 

 

Ile kosztuje skipass w Štrbské Pleso w sezonie 2023/2024

Czekamy na ceny.

 

Štrbské Pleso. Trasy narciarskie 

Jeżeli jesteś fanem narciarstwa, z pewnością interesuje Cię również, jakie są trasy w Štrbské Pleso. Jak podaje serwis ski.info, na terenie ośrodka działa obecnie 12 tras narciarskich, o łącznej długości około 9 kilometrów. Co ważne dla narciarzy, dostępne tam trasy dedykowane są dla osób o różnym stopniu zaawansowania – odpowiednie miejsce dla siebie znajdą więc zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i osoby zaczynające przygodę z tym sportem. 

W tym momencie na pewno zastanawiasz się, kiedy jest otwarcie sezonu w ośrodku Štrbské Pleso. Według wstępnych zapowiedzi, sezon zimowy 2023/2024 potrwa tam od 9 grudnia do 14 kwietnia. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz