Sycylia dopłaty do wakacji? Jak dostać wakacje za półdarmo? - BelSole

Sycylia dopłaty do wakacji? Jak dostać wakacje za półdarmo?

Jednym z najczęściej poszukiwanych ostatnio kierunków wakacyjnych jest Sycylia. Wszystko przez dopłaty, które zapowiedziały lokalne władze. Jak wygląda sprawa dopłat do wakacji dla turystów na Sycylii? Co było w planie? Jak otrzymać darmowe bonusy i dopłaty na Sycylii? Czy można pojechać za darmo? Czy Sycylia dopłaci albo zapłaci turystom za przyjazd? Sprawdzamy to!

Sycylia należy do tych regionów w Europie, które oberwały najbardziej z powodu pozamykanych granic i zawieszonych lotów. W maju lokalne władze wpadły na pomysł skuszenia turystów do powrotu poprzez puszczenie informacji o tym, że osobom przyjeżdżającym na Sycylię zaoferowane będą dopłaty. Słowa rzucone przez Sycylijczyków trafiły na podatnych grunt zwłaszcza w Polsce. Polacy chcą dopłat! Te dopłaty im się po prostu należą!

Na czym mają polegać dopłaty na wakacje na Sycylii? Lokalne władze zaproponowały dopłatę do noclegu w hotelu: przy wyjeździe na 3 dni jeden nocleg gratis, przy wyjeździe na 6 dni aż 2 noclegi kompletnie za darmo! Przygotowano też plan wprowadzenia voucherów na wydarzenia kulturalne i muzea ale doświadczenie podpowiada nam, że te mniej interesują pewne grupy zwiedzających.

Informacje o dodatkach za darmo miały pojawię się na oficjalnej stronie VisitSicily. Według zapowiedzi planowano rozdanie za darmo aż 400 tysięcy najróżniejszych darmowych wejściówek. Udaliśmy się na stronę VisitSicily ponieważ dlaczego nie! W końcu za darmo słodki jest nawet ocet.

Niestety na chwilę obecną nie znaleźliśmy na niej nic za darmo. Nawet regionalni turyści skuszeni ofertą pytają w komentarzach o vouchery ale nie dostają odpowiedzi na swoje zapytania.

Voucher annunciati dalla regione? – dopytuje się na Facebooku Pan Salvatore. Niestety jego pytanie trafiło w próżnię i do dziś pozostaje bez odpowiedzi 🙁
 
Any news about the travel vouchers? – pyta pani Fiona. „News?” doprasza się także Pani Rita. „Not yet, sorry” (jeszcze nie, przykro mi – tłum. red) – odpowiadają jej zarządzający facebookową stroną Visit Sicily
 

Na tą chwilę wygląda na to, że zapowiedź dopłat była po prostu bardzo dobrym zabiegiem marketingowym ponieważ o sprawie pisały media z całego świata. Możliwe że w dzisiejszych czasach za darmo to nawet w zęby się nie dostanie :(.

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz