Tanie loty do Lizbony z kolejnego dużego miasta! - BelSole

Tanie loty do Lizbony z kolejnego dużego miasta!

Węgierskie linie lotnicze WizzAir wkrótce mają zamiar przygotować loty do Lizbony z jeszcze jednego miasta blisko Polski. Za niewielką kwotę będzie można polecieć do Lizbony ze Lwowa oddalonego o około godzinę jazdy od polskiej stolicy.

Od 1 lipca 2020 roku WizzAir uruchamia nowe połączenia lotnicze z portu we Lwowie. Od lipca ruszają tanie loty z Szczecina do Lwowa, a także z lotnisk w Billund, Tallinie, Hamburgu i z najbardziej interesującego nas lotniska w Lizbonie.

Tanie loty do Lizbony ze Lwowa mają zostać uruchomione już od 1 lipca 2020 roku. Cena biletu do Lizbony ze Lwowa wynosić będzie 20 EUR jeśli tylko kupimy bilet odpowiednio wcześnie.

Start tanich lotów ze Lwowa do portugalskiej stolicy zapowiedziany jest na początek lipca ale nie wiadomo jeszcze czy na 100% uda się uruchomić loty właśnie tego dnia. Ukraina boryka się z problemami spowodowanymi chińskim wirusem. O sytuacji będziemy informować.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz