Cena biletu do Tropical Island w Berlinie. Ile kosztuje wstęp w 2024 roku? Cennik - BelSole

Cena biletu do Tropical Island w Berlinie. Ile kosztuje wstęp w 2024 roku? Cennik

Jaka jest cena biletu do Tropical Island w Berlinie? Ta kwestia z pewnością zainteresuje wiele osób, które planuje wycieczkę do Niemiec. Ten park rozrywki cieszy się też dużą popularnością wśród Polaków. Z tego powodu sprawdzimy, ile kosztuje wstęp do Tropical Island w Berlinie. Jakie są ceny i cennik w 2024. Godziny otwarcia parku poznacie też z naszego artykułu.

 

Ile kosztuje wstęp do Tropical Island w Berlinie

 

Odpowiadając na pytanie, ile kosztuje wstęp do Tropical Island w Berlinie, należy pamiętać, że istnieją dwa podstawowe rodzaje biletów dziennych: jeden z nich umożliwia wejście na teren samego parku tropikalnego, natomiast drugi z nich obejmuje również dostęp do sauny. 

Cena biletu do Tropical Island w Berlinie zależy też od kilku innych czynników – osobny cennik występuje w przypadku dni powszednich poza sezonem, natomiast wejście na teren obiektu jest nieco droższe w weekendy, święta i wakacje(zgodnie z terminarzem roku szkolnego w Berlinie). 

Tropical Island Cennik 2024

To, ile kosztuje bilet do Tropical Island w Berlinie wynika również ze spoobu  zakupu biletu – wejściówki nabywane on-line w większości wariantów są tańsze o 1 euro od biletów kupowanych kasy. 

Cena biletu dziennego  do Tropical Island w Berlinie w wersji online prezentuje się następująco: 

  1. Bilet do parku tropikalnego: 
  • Normalny – 47,90 euro w dni powszednie/49,90 euro w weekendy i święta
  • Ulgowy – 39,90 euro/ 40,90 euro 
  • Ulgowy (dla dzieci od 4 do 11 lat) – 37.90/38.90 euro 
  • Wstęp do sauny i strefy SPA to dodatkowy koszt w wysokości 14 euro 
  1. Bilet do parku tropikalnego + saun i strefy SPA
  • Normalny 57,90/59,90 euro 
  • Ulgowy – 45,90/46,90 euro 
  • Ulgowy (dla dzieci od 4 do 11 lat) – 43,90/44,90

W obu wariantach dzieci do 3 lat mają zagwarantowane darmowe wejście. Wiele osób może również zastanawiać się, jakie są godziny otwarcia Tropical Island w Berlinie. Park otwarty jest przez całą dobę dla osób decydujących się na opcję z zakwaterowaniem. W pozostałych wypadkach jest dostępny przez cały rok od 8:00 do 23:30. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz