Ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji? Operacja plastyczna Turcja - BelSole

Ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji? Operacja plastyczna Turcja

Turcja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. W ostatnich latach kraj ten zasłynął również z przeprowadzania operacji plastycznych, z których korzystają mieszkańcy całej Europy. W naszym artykule sprawdzimy, ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji. Zweryfikujemy również, jakie są najpopularniejsze operacje plastyczne w Turcji, a także odpowiemy na pytanie, dlaczego tak wiele osób korzysta z zabiegów estetycznych w Turcji. 

Operacja plastyczna w Turcji – dlaczego jest tak popularna? Jakie operacje plastyczne są wykonywane w Turcji? 

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji, przyjrzyjmy się temu, co sprawia, że zabiegi estetyczne w tym kraju są tak popularne. Wynika to z dwóch podstawowych czynników. Po pierwsze, Turcja posiada wielu wykwalifikowanych chirurgów plastycznych. Według sprawozdań z różnych źródeł, kraj ten znajduje się w pierwszej trójce Europy i czołowej dziesiątce świata pod kątem liczby chirurgów plastycznych. Co za tym idzie, w Turcji działa wiele klinik estetyki medycznej.

Rozważając kwestię, dlaczego operacja plastyczna w Turcji jest tak popularna, nie można również pominąć sfery ekonomicznej. Szacuje się, że koszty zabiegów estetycznych w Turcji są mniejsze od 50 do nawet 90% względem tych samych operacji w innych krajach europejskich. 

Wpisująć w wyszukiwarkę frazę “operacja plastyczna Turcja” łatwo znajdziemy również listę najpopularniejszych zabiegów, wykonywanych w tym kraju. Należą do nich między innymi przeszczep włosów, operacje nosa, liposukcja, zabiegi powiększania piersi czy brazylijski lifting pośladków. 

 

Ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji? Operacja plastyczna Turcja – cena 

Nadeszła już pora by pochylić się nad  najważniejszą kwestią – ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji. Odpowiedź nie jest tu jednoznaczna, a koszt operacji plastycznej w Turcji zależy przede wszystkim od rodzaju wykonanego zabiegu, a także kliniki, w której przeprowadzane są procedury. W największym skrócie można powiedzieć, że ceny operacji plastycznych w Turcji wynoszą od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy euro. Aby podać nieco więcej informacji na temat tego, ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji, przyjrzyjmy się konkretnym przykładom. 

Osoby decydujące się na korektę nosa muszą się liczyć z kosztami rzędu 2,5-5 tysięcy dollarów. Innym popularnym zabiegiem w Turcji jest przeszczep włosów, którego cena w 2023 roku, w zależności od wykorzystanej metody, wynosi od 2,5 do 4 tysięcy dolarów. Droższą operacją plastyczną w Turcji jest brazylijski lifting pośladków, którego cena może osiągać nawet 8 tysięcy dolarów. Do najdroższych zabiegów należy chirurgia plastyczna po ciąży – jej cena może sięgać nawet 15 tysięcy dolarów. 

Na to, ile kosztuje operacja plastyczna w Turcji, wpływa kilka czynników. Poszczególne zabiegi mogą być przeprowadzone różnymi metodami, a ich ceny mogą różnić się w zależności od renomy konkretnego lekarza czy kliniki. 

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz