Przeciętna oferta gastronomiczna i piękne widoki? Opinie Hotel Cynthiana Beach w Paphos - BelSole

Przeciętna oferta gastronomiczna i piękne widoki? Opinie Hotel Cynthiana Beach w Paphos

Hotel Cynthiana Beach w Paphos to jeden z hoteli w regionie. Jakie są opinie o Cynthiana Beach w Paphos?  Jak w każdym hotelu, także i tutaj można znaleźć pewne wady. W niniejszym artykule przyjrzymy się dokładnie opiniom gości i ocenom dotyczącym zarówno zalet, jak i wad hotelu Cynthiana Beach.

 

Hotel Cynthiana Beach opinie

 

Jakie są opinie o Cynthiana Beach? Co mówią goście? Wzięliśmy ostatnie opinie o tym hotelu w Paphos i poddaliśmy je syntezie – zobaczcie co wyszło! Zacznijmy od zalet.

Hotel Cynthiana Beach to dobre miejsce na wypoczynek dla par, rodzin z dziećmi i grup znajomych. Jego zaletami są przede wszystkim przyjemna dla oka lokalizacja nad zatoką z widokami, własny basen morski, basen hotelowy z małym brodzikiem i basenem wewnętrznym oraz doskonały dostęp do morza. Dodatkowo hotel zapewnia uprzejmą obsługę, czystość i dostępność do turystycznych miast, a także wieczorne animacje. Niestety, hotel ma również swoje wady, takie jak brak leżaków, niska jakość jedzenia na bufetach oraz opłata za wydruk karty pokładowej.

Więcej opinii o Hotelu Cynthiana Beach w Paphos.

 

Hotel Cynthiana Beach w Paphos

 

Hotel Cynthiana Beach znajduje się w Kissonerga, Cypr Południowy, w pobliżu supermarketów, barów, restauracji, przystanków autobusowych i postojów taksówek oraz bezpośrednio przy plaży. Obiekt znajduje się 6,5 km od Grobowców Królewskich, 7 km od centrum Paphos, 11 km od Parku Archeologicznego, 13 km od pola golfowego, 15 km od Aquaparku, 20 km od lotniska w Paphos, 80 km od Limassol i 165 km od lotniska w Larnace.

Hotel Cynthiana Beach oferuje szeroką gamę atrakcji, takich jak baseny kryte i odkryte, nurkowanie, siłownia, sporty wodne, sporty na plaży, animacje dla dorosłych i tenis. Goście mają dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak taras słoneczny i ogród, co czyni go dobrym miejscem na relaks.

 

Ile kosztują wakacje w Cynthiana Beach?

 

Ile wyniesie koszt pobytu w Hotelu Cynthiana Beach w Paphos? Za tygodniowy wypoczynek zapłacisz jedynie 2560 PLN – co stanowi niezwykle korzystną ofertę na obecne warunki na Cyprze.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Cynthiana Beach w Paphos.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/cypr/cypr-poludniowy/paphos/cynthiana-beach-751903.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Cynthiana Beach

 

Hotel Cynthiana Beach w Paphos jest jednym z najpopularniejszych hoteli na Cyprze. Według opinii gości, hotel oferuje miłą obsługę, przytulne pokoje i wspaniałe widoki. Goście doceniają także lokalizację hotelu, co umożliwia szybki dostęp do tutejszych atrakcji. Mimo kilku wad, jak przeciętna oferta gastronomiczna i wysokie ceny usług, oceny gości są wysokie. Goście polecają hotel Cynthiana Beach jako dobre miejsce na wypoczynek na Cyprze.

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz